EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Sabinov

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Sabinov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Sabinove poskytne? Kedykoľvek vám zaistíme a poskytneme profesionálne vypratávacie služby v Sabinove i celom blízkom okolia. Akékoľvek vypratávacie práce vykonávame pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratáme bytové aj nebytové jednotky, vypratáme pozostalosti, vypratáme nehnuteľnosti pred rekonštrukciou, vypratáme domy i poľnohospodárska stavení. Vypratáme pivnice, podkrovie, garáže i sklady od všetkého neporiadku a haraburdie.

Vypratávanie nehnuteľností zaisťujú vždy a všade preškolení a skúsení pracovníci zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Vždy sa vám budú snažiť poradiť a pomôcť pri akejkoľvek problematike týkajúcej sa vypratávanie alebo aj sťahovanie. Svoje vypratávacie služby vám ponúkame neobmedzene, 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov.

Rovnako neobmedzene vám sme k dispozícii aj na našej centrálnej infolinke 0800 80 10 80, kde si môžete objednávať svoje dopyty po vypratávaciech službách. Pre všetkých pracujeme za jasných a prehľadných cenových podmienok na základe hodinových sadzieb, podľa nášho cenníka vypratávaciech prác. v Sabinove vám naša sieť EXTRA VYPRATÁVANIE zaistí efektívnu pomoc pri riešení vašich problémov s vypratávaním alebo likvidáciou.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Sabinove, ale aj v celom okrese Sabinov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Sabinove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Sabinov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Sabinove záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Sabinove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Sabinove. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Sabinove. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Sabinove boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Sabinove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Sabinove, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Sabinove. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Sabinove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Sabinove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Sabinove.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook