EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 10, tento týždeň 10, tento mesiac 453, tento rok 3 240
Objednať

Vypratávanie Dunajská Streda

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Dunajská Streda a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Dunajské Strede poskytne? Nielen v Dunajské Strede, ale kompletne v celom kraji vám poskytneme profesionálne, kvalitné a kompletné vypratávacie služby. Pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám 24 hodín denne, 365 dní v roku zaistíme vysoký a nemenný štandard vypratávaciech služieb. Kedykoľvek vám zabezpečíme vypratávanie bytových aj nebytových priestorov. Zaistíme vypratávanie domu, vypratávanie bytu, vypratávanie pivnice, vypratávanie pôdy, vypratávanie garáže alebo napríklad vypratávanie chaty či chalupy. Vypratáme drobné, ale aj objemné predmety. Zabezpečíme vám kompletný vypratávanie pozostalosti, vypratávanie domácnosti alebo aj vypratávanie pozemku, vrátane odvozu všetkého neporiadku a odpadu.

v Dunajské Strede vám Vypratáme aj obchody či predajne, Vypratáme hotely i ubytovne, ale Vypratáme aj reštaurácie, bary a iné reštauračné zariadenia. Všetok odpad a nepotrebné predmety ekologicky zlikvidujeme v zberných dvoroch. O celý priebeh vypratávanie ľubovoľnej nehnuteľnosti sa kompletne od A do Z postaráme, aby ste mali s daným vypratávaním čo najmenej starostí. Zaistíme pristavenie kontajnerov, ale aj potrebný počet skúsených a preškolených pracovníkov. Pred začatím vypratávanie si môžete vyžiadať prehliadku naším technikom, ktorý potom obstará všetko za vás. Objednávky na vypratávanie prijímame nepretržite 365 dní v roku, a to buď prostredníctvom nášho jednoduchého objednávkového formulára alebo na našej bezplatnej centrálnej linke 0800 80 10 80.

vypratávacie práce poskytujeme pre všetky osoby aj podnikateľov za jasne daných a prehľadných cenových podmienok, uvedených v našom cenníka vypratávanie. Akékoľvek vypratávacie služby poskytujeme tak, aby sme klientovi odovzdali kvalitne odvedenú prácu. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE pre vás v Dunajské Strede urobí maximum, aby ste boli s objednanými službami vypratania skutočne nadmieru spokojní.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Dunajské Strede, ale aj v celom okrese Dunajská Streda! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Dunajské Strede, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Dunajská Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Dunajské Strede záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Dunajské Strede. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Dunajské Strede boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Dunajské Strede bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Dunajské Strede, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Dunajské Strede, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Dunajské Strede, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Dunajské Strede.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Dunajské Strede. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Dunajské Strede. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Dunajské Strede od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.