EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Žarnovica

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Žarnovica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Žarnovici poskytne? Pod ochrannou značkou preverené franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Žarnovici poskytneme tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie vypratávacie služby. Vypratáme pozostalosti, vypratáme nehnuteľnosti, vypratáme pivnice, vypratáme domy, vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory. vypratáme firmy ale napríklad aj sklady či výrobné haly, a to nielen v Žarnovici, ale aj v okolia.

Máme mnohoročné skúsenosti pri poskytovaní kompletného vypratávacieho servisu. Na všetky vaše dopyty reagujeme takmer okamžite. Všetci členovia siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú veľmi ochotní a preškolení pracovníci, ktorí sa s úsmevom na tvári postarajú o všetky vaše požiadavky súvisiace s vypratávaním alebo sťahovaním. Svoje vypratávacie práce poskytujeme nonstop, 7 dní v týždni.

Akékoľvek požiadavky na vypratávanie si môžete objednávať na centrálnej infolinke 0800 80 10 80 alebo kedykoľvek cez náš objednávkový formulár. Služby poskytujeme za jasne daných a prehľadných cenových podmienok na základe cenníka vypratávanie. Vypratávacie práce sú poskytované ako pre fyzické osoby, tak aj pre podnikateľov a štátne inštitúcie. Budeme veľmi potešení, ak aj vyvyužijete v Žarnovici služieb našej profesionálnej siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Žarnovici, ale aj v celom okrese Žarnovica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Žarnovici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Žarnovica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Žarnovici záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Žarnovici. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Žarnovici. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Žarnovici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vaše vypratávacie služby v Žarnovici boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Žarnovici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Žarnovici, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Žarnovici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Žarnovici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Žarnovici. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Žarnovici. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook