EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Levoča

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Levoča a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Levoči poskytne? Vypratáme a ekologicky likvidujeme všetky bytové aj nebytové priestory v Levoči i blízkom okolia. Franchisová sieť EXTRA SLUŽBYdisponuje skúsenosťami v odbore vypratávanie i sťahovanie, kvalitnými a preškolenými pracovníkmi a širokou škálou poskytovaných služieb. Nehnuteľnosti vypratáme 24 hodín denne, vrátane sobôt, nedieľ a sviatku.

Vypratáme bytové jednotky, vypratáme rodinné domy, vypratáme garáže, vypratáme pivnice, ale vypratáme aj kancelárie, sklady, chaty, chalupy, reštaurácie či výrobné haly. Kompletný vypratávacie servis zaisťujeme nielen v Levoči, ale kompletne na celom území Európskej únie. Všetci pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú pracovití a spoľahliví odborníci vo vypratávaciech činnostiach.

Pred akýmkoľvek vypratávaním si môžete vyžiadať osobnú prehliadku naším technikom, ktorý stanovuje rozsah vypratávaciech prác, a určí vhodný počet pracovníkov. Zároveň vám zaistí potrebné obalové materiály na odpady a samozrejme sa v prípade potreby postará o pristavenie vhodného kontajnera na odpad. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na bezplatnej linke 0800 80 10 80 alebo si vložte svoju požiadavku na vypratávacie práce sami v našom objednávkovom formulári.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Levoči, ale aj v celom okrese Levoča! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Levoči, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Levoča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Levoči záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Levoči od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Levoči. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Levoči. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Levoči boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Levoči. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratávanie v Levoči bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Levoči, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Levoči, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Levoči, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Levoči.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook