Objednať

Stěhování Humenné, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Humenné a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Humennom poskytne? Vypratáme nielen domácnosti, ale vypratáme aj všetky bytové a nebytové priestory v Humennom i jeho širokom susedstve. Pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBYvypratáme pozostalosti, vypratáme pivnice, vypratáme domy, vypratáme garáže, ale vypratáme aj poľnohospodárske usadlosti, chaty i chalupy. Všetky vypratávacie práce poskytujeme 24 hodín denne.

Vypratáme nielen nábytok, ale spoľahlivo vypratáme a zlikvidujeme aj všetky ostatné druhy materiálov, ako sú papiere, textílie, plasty, sklo, železo či guma. Vypratáme stavebné materiály, porcelán, riad, sklenené predmety, rozbité kulisy, staré dekorácie, elektrozariadenia, kuchynské spotrebiče, ale aj sutinu, stroje a strojné zariadenia. Všetci pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú skúsení a zaškolení odborníci.

Svoje objednávky na vypratávacie služby v Humennom môžete zadávať do on-line objednávkového formulára alebo si ich môžete objednávať na nonstop telefónnej linke 0800 80 10 80. V prípade záujmu vám zabezpečíme aj demolačné práce drevených aj murovaných stavieb či budov. Budeme veľmi potešení, ak si zvolíte sieť EXTRA VYPRATÁVANIE ako poskytovateľa vypratávacích prác v Humennom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Humennom, ale aj v celom okrese Humenné! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Humennom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Humenné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Humenné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Humennom od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Humennom. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Humennom. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Humennom boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Humennom bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Humennom, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Humennom. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Humennom, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Humennom, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Humennom. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook