EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 14, tento týždeň 14, tento mesiac 457, tento rok 3 244
Objednať

Vypratávanie Dolný Kubín

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Dolný Kubín a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Dolnom Kubíne poskytne? Nielen v Dolnom Kubíne a širokom okolia poskytujeme už niekoľko rokov kompletné a profesionálne vypratávacie služby. franchisová sieť EXTRA SLUŽBY v Žilinskom kraji dnes a denne zabezpečuje kvalitný vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie garáží, vypratávanie pivníc i vypratávanie pozostalostí. Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory.

Vždy vám ručíme za celkový priebeh vypratávanie a vypratávaciech prác. Všetky úkony poskytujú iba skúsení a zodpovední pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE oblečení v žltých uniformách. Vaša domácnosti nielen kvalitne vypratáme, ale kompletne sa postaráme o odvoz všetkého vyprataného materiálu a predmetov vrátane ich ekologickej likvidácie v zberných dvoroch. Sklo, drevo, papier, železo, látky či plasty, o všetko sa postaráme za vás.

Vypratávacie servis vám zabezpečíme neobmedzene 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov, a to vždy za rovnakých cenových podmienok, na základe nášho cenníka vypratávaciech prác. V prípade záujmu ponúkame aj demolácie drevených a murovaných budov, pričom sa opäť postaráme o kompletné odvoz a likvidáciu všetkých odpadov a sutinou. Ústretovosť, komunikatívnosť aj ochota sú samozrejmosťou u všetkých franchisistov siete EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorí vám zaisťujú a poskytujú vypratávacie služby v Dolnom Kubíne aj jeho okolie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Dolnom Kubíne, ale aj v celom okrese Dolný Kubín! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Dolnom Kubíne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Dolný Kubín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Dolnom Kubíne záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Dolnom Kubíne. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Dolnom Kubíne. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Dolnom Kubíne boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Dolnom Kubíne bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Dolnom Kubíne, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Dolnom Kubíne, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Dolnom Kubíne, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Dolnom Kubíne od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vyklízení v Dolnom Kubíne.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Dolnom Kubíne. Skutočne úplná spokojnosť.