Objednať

Stěhování Dolný Kubín, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Dolný Kubín a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Dolnom Kubíne poskytne? Nielen v Dolnom Kubíne a širokom okolí poskytujeme už niekoľko rokov kompletné a profesionálne vypratávacie služby. franchisová sieť EXTRA SLUŽBY v Žilinskom kraji dnes a denne zabezpečuje kvalitné vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie garáží, vypratávanie pivníc i vypratávanie pozostalostí. Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory.

Vždy vám ručíme za celkový priebeh vypratávania a vypratávacích prác. Všetky úkony poskytujú iba skúsení a zodpovední pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE oblečení v žltých uniformách. Vaše domácnosti nielen kvalitne vypratáme, ale kompletne sa postaráme o odvoz všetkého vyprataného materiálu a predmetov vrátane ich ekologickej likvidácie v zberných dvoroch. Sklo, drevo, papier, železo, látky či plasty, o všetko sa postaráme za vás.

Vypratávací servis vám zabezpečíme neobmedzene 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov, a to vždy za rovnakých cenových podmienok, na základe nášho cenníka vypratávaciech prác. V prípade záujmu ponúkame aj demolácie drevených a murovaných budov, pričom sa opäť postaráme o kompletný odvoz a likvidáciu všetkých odpadov a sutiny. Ústretovosť, komunikatívnosť aj ochota sú samozrejmosťou u všetkých franchisantov siete EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorí vám zaisťujú a poskytujú vypratávacie služby v Dolnom Kubíne aj jeho okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Dolnom Kubíne, ale aj v celom okrese Dolný Kubín! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Dolnom Kubíne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Dolný Kubín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Dolný Kubín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Dolnom Kubíne. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Dolnom Kubíne. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Dolnom Kubíne boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Dolnom Kubíne bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Dolnom Kubíne, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Dolnom Kubíne, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Dolnom Kubíne, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Dolnom Kubíne od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vypratávanie v Dolnom Kubíne. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Dolnom Kubíne. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook