EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 8, tento týždeň 131, tento mesiac 313, tento rok 4 765
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Bratislava

vypratávanie a vypratávacie práce

Zháňate profesionálne a lacné vypratavanie v hlavnom meste Bratislava a hľadáte skutočných odborníkov, ktorí vám tieto vypratávacie práce v Bratislave poskytnú? Vypratávanie bytu, vypratávanie pozostalosti, vypratávanie starého nábytku. Vypratávanie chaty aj chalupy, vypratávanie kancelárií, vypratávanie nehnuteľnosti, vypratávanie pivnice alebo vypratávanie pôjdu. Zabezpečíme aj vypratanie ubytovne či hotela. Všetky tieto vypratávacie činnosti vám v Bratislave a celom okolí Bratislavy zaistia a poskytnú veľmi skúsení pracovníci franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov 24 hodín denne. Vypratáme nábytok, sklo, porcelán, papiere, drevo, plasty, kovy, ale vypratáme aj stavebné materiály alebo sutinu.

Vypratáme nehnuteľnosti nielen pre fyzické osoby, ale vypratáme i pre podnikateľov a štátne inštitúcie. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme vypratanie obchodov, vypratanie reštaurácií a barov, škôl, škôlok, divadiel, múzeí, vypratanie hotelov a ubytovní alebo úradov. Na vyžiadanie poskytujeme aj vypratanie a ekologickú likvidáciu odpadov na kľúč.

Nielen v Bratislave sťahujeme a vypratávame nepretržite 365 dní v roku. Akékoľvek vypratávanie bytových aj nebytových priestorov poskytujú odborníci na vypratávanie zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Objednávky na vypratávacie práce si môžete kedykoľvek zadať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej infolinky 0800 80 10 80. Bude nám skutočne cťou, ak našu sieť EXTRA VYPRATÁVANIE v Bratislave oslovíte so svojimi požiadavkami na vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bratislave, ale aj v celom okrese Bratislava! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bratislave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Bratislava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Bratislave záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
počet franchisových licencií: 1

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerPEMAX services, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Gercenova 9, 851 01 Bratislava

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bratislave. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Bratislave. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Bratislave boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Bratislave bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bratislave od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bratislave, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bratislave, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bratislave, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Bratislave. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bratislave. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook