EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 11, tento mesiac 454, tento rok 3 241
Objednať

Vypratávanie Bratislava

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Bratislava a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Bratislave poskytne? Vypratávanie bytu, vypratávanie pozostalosti, vypratávanie starého nábytku. Vypratávanie chaty aj chalupy, vypratávanie kancelárií, vypratávanie nehnuteľnosti, vypratávanie pivnice alebo vypratávanie pôdy. Zabezpečíme aj vypratávanie ubytovne či hotela. Všetky tieto vypratávacie činnosti vám v Bratislave a celom okolia Bratislavy zaistí a poskytnú veľmi skúsení pracovníci franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratáme a likvidujeme všetky druhy materiálu 24 hodín denne. Vypratáme nábytok, sklo, porcelán, papiere, drevo, plasty, kovy, ale vypratáme aj stavebné materiály alebo sutinu.

Vypratáme nehnuteľnosti nielen pre fyzické osoby, ale vypratáme i pre podnikateľov a štátne inštitúcie. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme vypratávanie obchodov, vypratávanie reštaurácií a barov, škôl, škôlok, divadiel, múzeí, vypratávanie hotelov a ubytovní alebo úradov. Na vyžiadanie poskytujeme aj vypratávanie a ekologickú likvidáciu odpadov na kľúč.

Nielen v Bratislave sťahujeme a vypratáme nepretržite 365 dní v roku. Akékoľvek vypratávanie bytových aj nebytových priestorov poskytujú odborníci na vypratávanie zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Objednávky na vypratávacie práce si môžete kedykoľvek objednať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej infolinky 0800 80 10 80. Bude nám skutočne cťou, ak naši sieť EXTRA VYPRATÁVANIE v Bratislave oslovíte so svojimi požiadavkami po vypratávacie službách.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bratislave, ale aj v celom okrese Bratislava! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bratislave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Bratislava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Bratislave záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bratislave. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Bratislave. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Bratislave boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Bratislave bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bratislave od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bratislave, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bratislave, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bratislave, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Bratislave.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bratislave. Skutočne úplná spokojnosť.