Objednať

Stěhování Bratislava, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Zháňate profesionálne a lacné vypratávanie v hlavnom meste Bratislava a hľadáte skutočných odborníkov, ktorí vám tieto vypratávacie práce v Bratislave poskytnú? Vypratávanie bytu, vypratávanie pozostalosti, vypratávanie starého nábytku. Vypratávanie chaty aj chalupy, vypratávanie kancelárií, vypratávanie nehnuteľnosti, vypratávanie pivnice alebo vypratávanie pôjdu. Zabezpečíme aj vypratanie ubytovne či hotela. Všetky tieto vypratávacie činnosti vám v Bratislave a celom okolí Bratislavy zaistia a poskytnú veľmi skúsení pracovníci franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov 24 hodín denne. Vypratáme nábytok, sklo, porcelán, papiere, drevo, plasty, kovy, ale vypratáme aj stavebné materiály alebo sutinu.

Vypratáme nehnuteľnosti nielen pre fyzické osoby, ale vypratáme i pre podnikateľov a štátne inštitúcie. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme vypratanie obchodov, vypratanie reštaurácií a barov, škôl, škôlok, divadiel, múzeí, vypratanie hotelov a ubytovní alebo úradov. Na vyžiadanie poskytujeme aj vypratanie a ekologickú likvidáciu odpadov na kľúč.

Nielen v Bratislave sťahujeme a vypratávame nepretržite 365 dní v roku. Akékoľvek vypratávanie bytových aj nebytových priestorov poskytujú odborníci na vypratávanie zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Objednávky na vypratávacie práce si môžete kedykoľvek zadať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej bezplatnej infolinky 0800 80 10 80. Bude nám skutočne cťou, ak našu sieť EXTRA VYPRATÁVANIE v Bratislave oslovíte so svojimi požiadavkami na vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bratislave, ale aj v celom hlavnom meste Bratislava! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bratislave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Bratislava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Bratislava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bratislave. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Bratislave. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Bratislave boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Bratislave bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bratislave od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bratislave, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bratislave, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bratislave, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Bratislave. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bratislave. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook