EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 12, tento týždeň 12, tento mesiac 455, tento rok 3 242
Objednať

Vypratávanie Senica

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Senica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Senici poskytne? v Senici a okolie ponúkame kompletné a kvalitné vypratávacie služby, zahŕňajúce tiež demontáž nábytku alebo demontáže a likvidáciu kuchynských liniek. Franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám kvalitne a spoľahlivo zaistí vypratávanie domácnosti, vypratávanie pozostalosti, vypratávanie bytu, vypratávanie domu, vypratávanie chalupy, chaty, pôdy i vypratávanie pivnice. Vypratáme vám starý nábytok, ale vypratáme aj akúkoľvek nehnuteľnosť pred rekonštrukciou. Zaistíme vypratávanie ubytovne, hotela i penziónu.

365 dní v roku sa môžete spoľahnúť na rýchlosť a spoľahlivosť našich vypratávaciech služieb. Všetky služby poskytujeme za veľmi prijateľných a prehľadných cenových podmienok, uvedených v našom cenníku vypratávanie. Všetky vypratávacie práce sú poskytované preškolenými a skúsenými pracovníkmi oblečenými v žltých uniformách.

Nielen v Senici poskytuje sieť EXTRA VYPRATÁVANIE tie najkvalitnejšie vypratávacie služby. Povedzte nám svoje požiadavky na centrálnej linke 0800 80 10 80 alebo cez objednávkový formulár a vyčkajte už len na zavolanie našich odborných technikov. Pri celom procese vypratávacie práce sa o vás budú starať skutoční profesionáli. Všetko potrebné zaistíme a obstaráme namiesto vás.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Senici, ale aj v celom okrese Senica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Senici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Senica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Senici záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Senici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Senici. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Senici. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Senici boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Senici. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratávanie v Senici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Senici, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Senici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Senici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Senici.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.