EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 14, tento týždeň 14, tento mesiac 457, tento rok 3 244
Objednať

Vypratávanie Námestovo

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Námestovo a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Námestove poskytne? Pod záštitou preverené značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Námestove a okolie zaistíme odborné a spoľahlivé vypratávacie služby. Vypratáme vám poľnohospodárskej usadlosti, vypratáme vám chaty aj chalupy, vypratáme vám garáže i pivnice. Neobmedzene, každý deň, 24 hodín denne sme vám k dispozícii s našimi preškolenými pracovníkmi a odborníkmi na vypratávanie.

Vypratáme domy, vypratáme byty, vypratáme nepotrebný stavebný materiál. Zabezpečíme a poskytneme vám vypratávanie a likvidácii všetkých druhov materiálov, ako je železo, papier, sutina, sklo, plasty alebo napríklad staré pneumatiky. V prípade potreby je automaticky súčasťou našich vypratávaciech služieb zaistenie pristavenie kontajnera na odpad.

Akékoľvek vypratávacie a likvidačné služby sú v Námestove poskytované skúsenými odborníkmi zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Naše vypratávacie služby si kedykoľvek objednajte prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo pomocou centrálnej zelenej linky 0800 80 10 80. Budeme veľmi potešení, ak vám budeme môcť poskytnúť naše odborné vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Námestove, ale aj v celom okrese Námestovo! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Námestove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Námestove záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Námestove. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Námestove. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Námestove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vaša vypratávacie služby v Námestove boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Námestove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Námestove, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Námestove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Námestove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Námestove.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Námestove. Skutočne úplná spokojnosť.