Objednať

Stěhování Námestovo, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Námestovo a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Námestove poskytne? Pod záštitou preverenej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Námestove a okolí zaistíme odborné a spoľahlivé vypratávacie služby. Vypratáme vám poľnohospodárske usadlosti, vypratáme vám chaty aj chalupy, vypratáme vám garáže i pivnice. Neobmedzene, každý deň, 24 hodín denne sme vám k dispozícii s našimi zaškolenými pracovníkmi a odborníkmi na vypratávanie.

Vypratáme domy, vypratáme byty, vypratáme nepotrebný stavebný materiál. Zabezpečíme a poskytneme vám vypratanie a likvidáciu všetkých druhov materiálov, ako je železo, papier, sutina, sklo, plasty alebo napríklad staré pneumatiky. V prípade potreby je automaticky súčasťou našich vypratávacích služieb zaistenie pristavenia kontajnera na odpad.

Akékoľvek vypratávacie a likvidačné služby sú v Námestove poskytované skúsenými odborníkmi zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Naše vypratávacie služby si kedykoľvek objednajte prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo pomocou centrálnej zelenej linky 0800 80 10 80. Budeme veľmi potešení, ak vám budeme môcť poskytnúť naše odborné vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Námestove, ale aj v celom okrese Námestovo! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Námestove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Námestovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Námestove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Námestove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Námestove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vaše vypratávacie služby v Námestove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Námestove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Námestove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Námestove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Námestove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Námestove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Námestove. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook