EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Spišská Nová Ves

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Spišská Nová Ves a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Spišskej Novej Vsi poskytne? v Spišskej Novej Vsi a jej krásnom okolia profesionálne vypratáme domácnosti i obchodné spoločnosti. Zabezpečíme vám vypratávanie bytu, vypratávanie domu, vypratávanie pozostalosti, ale aj vypratávanie nábytku, vypratávanie pivnice alebo vypratávanie garáže či pôdy. Akékoľvek vypratávanie nehnuteľností zabezpečujeme nepretržite pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY.

Všetci profesionáli zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE vám poskytnú svoje vypratávacie služby nielen v Spišskej Novej Vsi, ale kompletne po celej Slovenskej republike. Poskytujeme ten najkvalitnejší vypratávacie servis pre súkromné osoby aj firmy za jednotné a priaznivé ceny podľa nášho cenníka vypratávanie. Svoje objednávky môžete kedykoľvek zadávať prostredníctvom jednoduchého a prehľadného formulára.

Vypratáme nábytok, porcelán, sklo, domáce elektrozariadení, kuchynské spotrebiče, knihy, už nepotrebné drobnosti z domácností, záhradný nábytok, nepotrebné stavebné materiály,sutina aj ťažké bremená alebo výrobné stroja. v Spišskej Novej Vsi sme kedykoľvek pripravení poskytnúť vám svoje vypratávacie práce na špičkovej úrovni.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Spišskej Novej Vsi, ale aj v celom okrese Spišská Nová Ves! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Spišskej Novej Vsi, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Spišská Nová Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Spišskej Novej Vsi záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Spišskej Novej Vsi. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Spišskej Novej Vsi boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Spišskej Novej Vsi bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Spišskej Novej Vsi, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Spišskej Novej Vsi, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Spišskej Novej Vsi, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Spišskej Novej Vsi.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Spišskej Novej Vsi. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Spišskej Novej Vsi od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Spišskej Novej Vsi. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook