Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Spišská Nová Ves

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Spišská Nová Ves a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Spišskej Novej Vsi poskytne? v Spišskej Novej Vsi a jej krásnom okolí profesionálne vypratáme domácnosti i obchodné spoločnosti. Zabezpečíme vám vypratanie bytu, vypratanie domu, vypratanie pozostalosti, ale aj vypratanie nábytku, vypratanie pivnice alebo vypratanie garáže či pôjdu. Akékoľvek vypratávanie nehnuteľností zabezpečujeme nepretržite pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY.

Všetci profesionáli zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE vám poskytnú svoje vypratávacie služby nielen v Spišskej Novej Vsi, ale kompletne po celej Slovenskej republike. Poskytujeme ten najkvalitnejší vypratávací servis pre súkromné osoby aj firmy za jednotné a priaznivé ceny podľa nášho cenníka vypratávania. Svoje objednávky môžete kedykoľvek zadávať prostredníctvom jednoduchého a prehľadného formulára.

Vypratáme nábytok, porcelán, sklo, domáce elektrozariadenia, kuchynské spotrebiče, knihy, už nepotrebné drobnosti z domácností, záhradný nábytok, nepotrebné stavebné materiály,sutinu aj ťažké bremená alebo výrobné stroje. v Spišskej Novej Vsi sme kedykoľvek pripravení poskytnúť vám svoje vypratávacie práce na špičkovej úrovni.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Spišskej Novej Vsi, ale aj v celom okrese Spišská Nová Ves! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Spišskej Novej Vsi, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Spišská Nová Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Spišskej Novej Vsi. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Spišskej Novej Vsi boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Spišskej Novej Vsi bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Spišskej Novej Vsi, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Spišskej Novej Vsi, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Spišskej Novej Vsi, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Spišskej Novej Vsi. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Spišskej Novej Vsi. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Spišskej Novej Vsi od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Spišskej Novej Vsi. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook