Objednať

Stěhování Trnava, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Trnava a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Trnave poskytne? Nielen v Trnave, ale v celom širokom okolí z Trnavy poskytujeme kompletné, spoľahlivé a profesionálne vypratávacie služby. Franchisová sieť EXTRA SLUŽBY zaisťuje v Trnave vypratanie chát aj chalúp, vypratanie bytov, vypratanie pozostalostí, vypratanie garáží, ale aj vypratanie kancelárií, vypratanie obchodov, vypratanie ubytovní alebo napríklad vypratanie skladov. Vždy sa vám postaráme o odvoz vyprataných, starých a nepotrebných vecí do zberných dvorov. Vypratáme aj pozemky alebo napríklad stavebné materiály.

Ručíme za celkový priebeh vypratávania. Vypratávacie práce poskytujeme 24 hodín denne, vrátane víkendov i sviatkov. Pre všetkých máme jednotné a prehľadné ceny, neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Demontáže sú súčasťou nami poskytovaných vypratávacích služieb. v Trnave vypratáme nábytok a zlikvidujeme všetky druhy materiálov z vyprataných nehnuteľností, vyprataných domácností i skladov. Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory.

Prostredníctvom objednávkového formulára si u našej siete EXTRA VYPRATÁVANIE zadajte dopyt po vypratávacích službách, a naši technici vás v čo najkratšom možnom termíne skontaktujú. Dohovoria s vami celý priebeh vypratávania a o všetko ostatné sa už postarajú. Vy už sa len presvedčíte o našich schopnostiach a o našej profesionalite. v Trnave vám vždy veľmi rýchlo a spoľahlivo zabezpečíme kompletný vypratávací servis.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Trnave, ale aj v celom okrese Trnava! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Trnave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Trnava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Trnava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Trnave od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Trnave. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Trnave. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Trnave boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Trnave. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Trnave bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Trnave, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Trnave, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Trnave, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Trnave. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook