Objednať

Stěhování Stropkov, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Stropkov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Stropkove poskytne? Najkvalitnejšie vypratávanie bytových a nebytových priestorov vám v Stropkove a širokom okolí zaistia a poskytnú skúsení pracovníci franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Naše profesionálne a spoľahlivé vypratávacie služby sú poskytované nepretržite, 24 hodín denne. Bez ohľadu na víkendy či sviatky vám vždy a všade zabezpečíme dokonalý vypratávací servis domácností a vypratávanie nehnuteľností.

Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky a vašich požiadaviek zabezpečíme v Stropkove vypratanie pozostalosti, vypratanie bytu, vypratanie pivnice, vypratanie garáže či vypratanie domu. Poskytneme vám ale aj vypratanie chaty či chalupy, vypratanie kancelárie, vypratanie skladu alebo vypratanie poľnohospodárskej usadlosti či pozemku. Všetky tieto vypratávacie práce zabezpečujeme 365 dní v roku.

Všetky svoje dopyty a objednávky vypratávacích služieb môžete vykonávať z pohodlia svojho domova prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom bezplatnej nonstop infolinky 0800 80 10 80. Budeme veľmi potešení, ak si na akékoľvek vypratávacie práce objednáte našu spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Urobíme skutočne maximum, aby ste sa aj vy stali našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Stropkove, ale aj v celom okrese Stropkov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Stropkove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Stropkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Stropkov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Stropkove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Stropkove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Stropkove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Stropkove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Stropkove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Stropkove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Stropkove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Stropkove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Stropkove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Stropkove. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook