EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 14, tento týždeň 14, tento mesiac 457, tento rok 3 244
Objednať

Vypratávanie Stropkov

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Stropkov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Stropkove poskytne? Najkvalitnejšie vypratávanie bytových a nebytových priestorov vám vo Stropkove a širokom okolia zaistí a poskytnú skúsení pracovníci franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Naše profesionálne a spoľahlivé vypratávacie služby sú poskytované nepretržite, 24 hodín denne. Bez ohľadu na víkendy či sviatky vám vždy a všade zabezpečíme dokonalý vypratávacie servis domácností a vypratávanie nehnuteľností.

Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky a vašich požiadaviek zabezpečíme vo Stropkove vypratávanie pozostalosti, vypratávanie bytu, vypratávanie pivnice, vypratávanie garáže či vypratávanie domu. Poskytneme vám ale aj vypratávanie chaty či chalupy, vypratávanie kancelárie, vypratávanie skladu alebo vypratávanie poľnohospodárskej usadlosti či pozemku. Všetky tieto vypratávacie práce zabezpečujeme 365 dní v roku.

Všetky svoje dopyty a objednávky po vypratávaciech službách môžete vykonávať z pohodlia svojho domova prostredníctvom on-line objednávkového formulára alebo prostredníctvom bezplatnej nonstop infolinky 0800 80 10 80. Budeme veľmi potešení, ak si na akékoľvek vypratávacie práce objednáte našu spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Urobíme skutočne maximum, aby ste sa aj vy stali našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Stropkove, ale aj v celom okrese Stropkov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Stropkove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Stropkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Stropkove záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Stropkove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Stropkove. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie vo Stropkove. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby vo Stropkove boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie vo Stropkove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Stropkove, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Stropkove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Stropkove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení vo Stropkove.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Stropkove. Skutočne úplná spokojnosť.