Objednať

Stěhování Stará Ľubovňa, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Stará Ľubovňa a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Starej Ľubovni poskytne? Už niekoľko rokov poskytujeme profesionálne vypratávacie služby na celom území Starej Ľubovne. Pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBYponúkame v Starej Ľubovni tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie vypratávacie práce. Svoje vypratávacie služby vám poskytneme kedykoľvek, 24 hodín denne vrátane sviatkov aj víkendov. 365 dní v roku sme schopní vám vypratať ľubovoľné nehnuteľnosti.

Zabezpečujeme nielen štandardné vypratávacie práce, ako je napríklad vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov, vypratávanie pivníc, vypratávanie pôjdov alebo vypratávanie domov. Zabezpečujeme aj vypratávanie veľkých poľnohospodárskych usadlostí, vypratávanie stavebného materiálu zo stavieb, vypratávanie pozemkov alebo vypratávanie veľkých skladov a prevádzok. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE sa vám vždy postará o celý proces všetkých vypratávacích práce, vrátane likvidácie.

v Starej Ľubovni vám vypratáme nielen drevený a kovový nábytok, ale vypratáme všetky druhy materiálov a predmetov, ako napríklad porcelán, sklenené riady, elektroniku, kuchynské spotrebiče, knihy, dekorácie, garniže, záhradný nábytok, výrobné stroje, plasty, papier, pneumatiky alebo sutinu. Presvedčte sa sami o našej profesionalite a spoľahlivosti a objednajte si u nás ľubovoľný druh vypratávacích prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Starej Ľubovni, ale aj v celom okrese Stará Ľubovňa! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Starej Ľubovni, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Stará Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Stará Ľubovňa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Starej Ľubovni. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Starej Ľubovni boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Starej Ľubovni. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Celý proces vypratania v Starej Ľubovni bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Starej Ľubovni, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Starej Ľubovni, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Starej Ľubovni, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Starej Ľubovni. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Starej Ľubovni. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Starej Ľubovni od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook