Objednať

Stěhování Bytča, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Bytča a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Bytči poskytne? Profesionálne vypratávacie práce v Bytči a jej okolí vám kedykoľvek zaistíme pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratávanie pozostalostí, vypratávanie domácností, vypratávanie domov, vypratávanie pivníc, vypratávanie garáží. Vždy vám rýchlo a spoľahlivo zabezpečíme akékoľvek vypratanie všetkých bytových aj nebytových priestorov. Poskytneme vám kompletné vypratávacie služby podľa vašich objednávok.

Svoje služby vypratávania poskytujeme 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Pracujeme nepretržite, vždy za rovnakých cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávania. Svoje objednávky môžete vytvoriť prostredníctvom objednávkového formulára alebo cez našu centrálnu linku 0800 80 10 80.

v Bytči vám zásluhou našej siete EXTRA VYPRATÁVANIE môžeme zaistiť všetky vypratávacie práce vrátane pristavenia ľubovoľného počtu kontajnerov na likvidovaný odpad. Akýkoľvek druh vypratávacích činností poskytujeme tak fyzickým osobám, ako aj podnikateľom či úradom. Okrem vypratávania vám v Bytči zaistíme aj akékoľvek sťahovacie služby. Budeme veľmi radi, ak využijete náš servis vypratávacích služieb a aj vy sa stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bytči, ale aj v celom okrese Bytča! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bytči, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Bytča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Bytča vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bytči od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bytči. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bytči. Skutočne úplná spokojnosť. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Bytči. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Bytči boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Bytči bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bytči, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bytči, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bytči, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Bytči. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook