EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 10, tento týždeň 10, tento mesiac 453, tento rok 3 240
Objednať

Vypratávanie Bytča

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Bytča a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Bytče poskytne? Profesionálne vypratávacie práce v Bytče a jej okolie vám kedykoľvek zaistíme pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratávanie pozostalostí, vypratávanie domácností, vypratávanie domov, vypratávanie pivníc, vypratávanie garáží. Vždy vám rýchlo a spoľahlivo zabezpečíme akékoľvek vypratávanie všetkých bytových aj nebytových priestorov. Poskytneme vám kompletné vypratávacie služby podľa vašich objednávok.

Svoje služby vypratávanie poskytujeme 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Pracujeme nepretržite, vždy za rovnakých cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávanie. Svoje objednávky môžete vykonávať prostredníctvom objednávkového formulára alebo cez našu centrálnu linku 0800 80 10 80.

v Bytče vám zásluhou našej siete EXTRA VYPRATÁVANIE môžeme zaistiť všetky vypratávacie práce vrátane pristavenia ľubovoľného počtu kontajnerov na likvidovaný odpad. Akýkoľvek druh vypratávaciech činností poskytujeme tak fyzickým osobám, tak aj podnikateľom či úradom. Okrem vypratávanie vám v Bytče taktiež zaistíme aj akékoľvek sťahovacie služby. Budeme veľmi radi, ak využijete nášho servisu vypratávaciech služieb a aj vy sa stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Bytče, ale aj v celom okrese Bytča! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Bytče, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Bytča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Bytče záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Bytče od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Bytče. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Bytče. Skutočne úplná spokojnosť. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Bytče. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Bytče boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Bytče bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Bytče, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Bytče, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Bytče, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Bytče.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.