Objednať

Stěhování Šaľa, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Šaľa a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Šali poskytne? Už niekoľko rokov poskytuje naša franchisová sieť EXTRA SLUŽBY kvalitný a spoľahlivý vypratávací servis v Šali a jej okolí. Pre všetkých našich klientov urobíme maximum, aby boli nami poskytované vypratávacie práce presne také, aké si ich klient predstavuje. Pracujeme a vypratávame nepretržite 24 hodín denne. Rovnako tak nepretržite funguje aj naša linka 0800 80 10 80.

Vypratáme byty, vypratáme domy, vypratáme chalupy aj chaty, vypratáme pozostalosti, pivnice i garáže. v Šali vypratáme aj pozemky, poľnohospodárske usadlosti alebo napríklad úrady, školy i reštaurácie. O celý priebeh vypratávania sa postarajú od A do Z naši skúsení a zaškolení pracovníci oblečení v žltých uniformách. Svoje objednávky na vypratávanie môžete kedykoľvek uskutočniť napríklad prostredníctvom objednávkového formulára.

Vypratávanie poskytujeme tak fyzickým osobám, ako aj pre právnické subjekty alebo pre štátne inštitúcie. Okrem vypratávania zabezpečujeme aj kompletné sťahovacie služby. Všetky naše práce sú poskytované za jasne a prehľadne stanovených cenových podmienok, na základe nášho cenníka vypratávania. Objednajte si svoju požiadavku na vypratanie a likvidáciu u našej siete EXTRA VYPRATÁVANIE, urobíme pre vás maximum.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Šali, ale aj v celom okrese Šaľa! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Šali, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Šaľa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Šaľa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Šali. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Šali od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Šali. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Šali. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Šali boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Šali bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Šali, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Šali, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Šali, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Šali. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook