Objednať

Stěhování Žilina, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Žilina a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Žiline poskytne? Vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie chát aj chalúp, vypratávanie pivníc, vypratávanie pôjdov i garáží. Všetky tieto vypratávacie práce vám v Žiline zaistia a poskytnú profesionáli z franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vypratávacie služby poskytujeme nielen fyzickým osobám, ale aj podnikateľom a právnickým subjektom. Vypratáme aj kancelárie, vypratáme sklady, ale vypratáme aj starý a nepotrebný stavebný materiál.

Odborne a ekologicky zlikvidujeme nábytok, porcelán, sklenené predmety, domáce spotrebiče, elektroniku, železo, plasty, papiere. Zlikvidujeme a vypratáme pozostalosti, ale zaistíme vám aj demolácie či búracie práce drevených aj murovaných budov. Pracujeme nonstop bez ohľadu na sviatky či víkendy.

Kedykoľvek budete potrebovať vypratať ľubovoľne veľké bytové či nebytové priestory, stačí vyplniť nezáväzný dopyt pomocou objednávkového formulára alebo si zavolať na centrálnu bezplatnú linku 0800 80 10 80. v Žiline je pre vás sieť EXTRA VYPRATÁVANIE zárukou a garanciou ceny, kvality a spokojnosti pri vypratávaní a sťahovaní.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Žiline, ale aj v celom okrese Žilina! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Žiline, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Žilina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Žilina vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Žiline od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Žiline. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Žiline. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Žiline boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Žiline. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Žiline bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Žiline, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Žiline, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Žiline, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Žiline. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook