Objednať

Stěhování Revúca, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Revúca a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Revúcej poskytne? Profesionálna franchisová sieť EXTRA SLUŽBY poskytuje už niekoľko rokov kvalitný a spoľahlivý vypratávací servis v Revúcej a širokom okolí. Vždy sa snažíme poskytnúť vám kompletný vypratávací servis, podľa vašich potrieb a požiadaviek. Všetky naše sťahovacie a vypratávacie služby poskytujeme nepretržite, 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky vypratáme rodinné domy, vypratáme byty, vypratáme garáže, vypratáme pivnice i všetky pozostalosti. Vypratáme bytové aj nebytové priestory, vypratáme celé firmy, kancelárie, vypratáme chaty aj chalupy. Zaistíme vypratanie a likvidáciu odpadu zo škôl i škôlok. Akýkoľvek dopyt po vypratávacích prácach zadajte v našom objednávkovom formulári alebo na centrálnej linke 0800 80 10 80.

Akékoľvek vypratávacie práce vám vždy zaistia a poskytnú naši odborníci zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratáme nielen nehnuteľnosti, ale likvidujeme aj všetky materiály, ktoré máte na svojich pozemkoch a v záhradách. Ekologická likvidácia všetkých materiálov v zberných dvoroch je samozrejmosťou. Využite v Revúcej naše prvotriedne služby a zbavte sa všetkých starostí. Franchisová sieť EXTRA VYPRATÁVANIE je tu pre vás každý deň so svojimi prvotriednymi službami vypratávania.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Revúcej, ale aj v celom okrese Revúca! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Revúcej, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Revúca cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Revúca vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Revúcej od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Revúcej. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Revúcej. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Revúcej boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Revúcej. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Revúcej bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Revúcej, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Revúcej, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Revúcej, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Revúcej. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook