EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 10, tento týždeň 10, tento mesiac 453, tento rok 3 240
Objednať

Vypratávanie Revúca

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Revúca a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Revúcej poskytne? Profesionálne franchisová sieť EXTRA SLUŽBY poskytuje už niekoľko rokov kvalitný a spoľahlivý vypratávacie servis v Revúcej a širokom okolia. Vždy sa snažíme poskytnúť vám kompletné vypratávacie servis, podľa vašich potrieb a požiadaviek. Všetky svoje sťahovacie a vypratávacie služby poskytujeme nepretržite, 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky vypratáme rodinné domy, vypratáme byty, vypratáme garáže, vypratáme pivnice i všetky pozostalosti. Vypratáme bytové aj nebytové priestory, vypratáme celej firmy, kancelárie, vypratáme chaty aj chalupy. Zaistíme vypratávanie a likvidáciu odpadu zo škôl i škôlok. Akúkoľvek dopytu po vypratávaciech prác zadajte v našom objednávkovom formulári alebo na centrálnej linke 0800 80 10 80.

Akékoľvek vypratávacie práce vám vždy zaistí a poskytnú naši odborníci zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratáme nielen nehnuteľnosti, ale likvidujeme aj všetky materiály, ktoré máte na svojich pozemkoch a záhradách. Ekologická likvidácia všetkých materiálov v zberných dvoroch je samozrejmosťou. Využite v Revúcej našich prvotriednych služieb a zbavte sa všetkých starostí. Franchisová sieť EXTRA VYPRATÁVANIE je tu pre vás každý deň so svojimi prvotriednymi službami vypratávanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Revúcej, ale aj v celom okrese Revúca! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Revúcej, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Revúca cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Revúcej záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Revúcej od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Revúcej. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Revúcej. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Revúcej boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Revúcej. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratávanie v Revúcej bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Revúcej, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Revúcej, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Revúcej, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Revúcej.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.