EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Ružomberok

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Ružomberok a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Ružomberku poskytne? Už niekoľko rokov zabezpečujeme spoľahlivý a kvalitný vypratávacie servis v Ružomberku a celom jeho okolie pod záštitou registrované značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. v Ružomberku vám vypratáme firmy, vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, ale vypratáme aj chaty či chalupy. Každý deň vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory bez ohľadu na soboty, nedele alebo sviatky.

Zadajte si kedykoľvek svoju objednávku na vypratávanie, a už len počkajte, až vás skontaktuje náš odborný technik, ktorý s vami dohodne a preberie celý proces vypratávanie. Či už sa bude jednať o vypratávanie nehnuteľností alebo vypratávanie pozemkov, vždy sa vám o všetko od A do Z postaráme a zabezpečíme vám kompletný vypratávacie servis.

Nielen v Ružomberku, ale kompletne v celom Žilinskom kraji vám naša sieť odborníkov s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE zaistí a poskytne stopercentné služby spojené s vypratávaním a následnou likvidáciou. Naše ceny sú veľmi priaznivé, pre všetkých rovnaké a jednoducho prehľadné. Využite vypratávacie práce našej spoločnosti a presvedčte sa sami o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Ružomberku, ale aj v celom okrese Ružomberok! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Ružomberku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Ružomberok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Ružomberku záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Ružomberku. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Ružomberku. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Ružomberku boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Ružomberku bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Ružomberku od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Ružomberku, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Ružomberku, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Ružomberku, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Ružomberku.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Ružomberku. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook