EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 11, tento mesiac 454, tento rok 3 241
Objednať

Vypratávanie Vranov nad Topľou

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Vranov nad Topľou a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Vranove nad Topľou poskytne? Vypratávanie bytov, vypratávanie rodinných domov, vypratávanie chat či chalúp, vypratávanie garáže, vypratávanie pivnice. Nonstop vypratávanie kancelárií, vypratávanie archívov, knižníc, škôl i škôlok. Vypratávanie výrobných hál i celých firiem, vypratávanie skladov. Všetky tieto vypratávacie práce poskytujeme a zabezpečujeme pod záštitou garantované značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY, a to ako vo Vranove nad Topľou, tak aj v celom okolia Vranova nad Topľou.

7 dní v týždni vám spoľahlivo vypratáme bielou techniku, elektroniku, nábytok, staré hudobné nástroje, rastliny, počítače, všetko vybavenie bytu, kuchynské spotrebiče, knihy, ale aj ťažké bremená, stroje, strojné zariadenie, stavebné materiály alebo stavebnú sutinu. K dispozícii sme vám 24 hodín denne.

Všetky vypratávacie práce vám vždy zaistíme prostredníctvom skúsených a preškolených pracovníkov zo siete spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Nielen vo Vranove nad Topľou, ale kompletne po celej SR vám poskytneme tie najkvalitnejšie vypratávacie služby, vrátane ekologickej likvidácie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Vranove nad Topľou, ale aj v celom okrese Vranov nad Topľou! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Vranove nad Topľou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Vranov nad Topľou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Vranove nad Topľou záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Vaša vypratávacie služby vo Vranove nad Topľou boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie vo Vranove nad Topľou bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie vo Vranove nad Topľou. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Vranove nad Topľou, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Vranove nad Topľou, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Vranove nad Topľou, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení vo Vranove nad Topľou.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Vranove nad Topľou. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Vranove nad Topľou od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Vranove nad Topľou. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva.