EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 8, tento týždeň 131, tento mesiac 313, tento rok 4 765
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Vranov nad Topľou

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Vranov nad Topľou a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Vranove nad Topľou poskytne? Vypratávanie bytov, vypratávanie rodinných domov, vypratávanie chat či chalúp, vypratávanie garáží, vypratávanie pivníc. Nonstop vypratávanie kancelárií, vypratávanie archívov, knižníc, škôl i škôlok. Vypratávanie výrobných hál i celých firiem, vypratávanie skladov. Všetky tieto vypratávacie práce poskytujeme a zabezpečujeme pod záštitou garantovanej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY, a to tak vo Vranove nad Topľou, ako aj v celom okolí Vranova nad Topľou.

7 dní v týždni vám spoľahlivo vypratáme bielu techniku, elektroniku, nábytok, staré hudobné nástroje, rastliny, počítače, všetko vybavenie bytu, kuchynské spotrebiče, knihy, ale aj ťažké bremená, stroje, strojné zariadenia, stavebné materiály alebo stavebnú sutinu. K dispozícii sme vám 24 hodín denne.

Všetky vypratávacie práce vám vždy zaistíme prostredníctvom skúsených a zaškolených pracovníkov zo siete spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Nielen vo Vranove nad Topľou, ale kompletne po celej SR vám poskytneme tie najkvalitnejšie vypratávacie služby, vrátane ekologickej likvidácie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Vranove nad Topľou, ale aj v celom okrese Vranov nad Topľou! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Vranove nad Topľou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Vranov nad Topľou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Vranove nad Topľou záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Vaše vypratávacie služby vo Vranove nad Topľou boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania vo Vranove nad Topľou bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ďakujem za poskytnuté vypratanie vo Vranove nad Topľou. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Vranove nad Topľou, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Vranove nad Topľou, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Vranove nad Topľou, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie vo Vranove nad Topľou. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Vranove nad Topľou. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Vranove nad Topľou od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Vranove nad Topľou. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook