EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Banská Bystrica

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Banská Bystrica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Banskej Bystrici poskytne? Kedykoľvek budete v Banskej Bystrici alebo jej krásnom okolia potrebovať zabezpečiť a poskytnúť kvalitné vypratávacie služby od spoľahlivé spoločnosti, obráťte sa na našu profesionálnu sieť franchisistov EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratáme domácnosti, vypratáme rodinné domy, vypratáme byty, vily, chaty aj chalupy. Zaisťujeme kompletné vypratávacie služby pri vypratávanie pozostalostí, vypratávanie pozemkov, ale aj pri vypratávanie skladov alebo vypratávanie stavenísk.

Vypratáme a likvidujeme všetky druhy materiálov a predmetov. Vypratáme nábytok, dekorácie, porcelán, sklenené riady, knihy, nepotrebné hračky, kuchynské spotrebiče, elektroniku, stroje, papiere, plasty i sute. Všetko čo si prajete zlikvidovať naložíme, a odvezieme do zberných dvorov. Vypratávacie práce poskytujeme v Banskej Bystrici 24 hodín denne.

Všetky vypratávacie činnosti vykonávajú a poskytujú iba skúsení a preškolení pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Svoje požiadavky po našich vypratávacie službách si môžete kedykoľvek objednať cez náš objednávkový formulár alebo prostredníctvom centrálnej linky 0800 80 10 80. Vždy urobíme maximum pre to, aby sme vám poskytli ten najkvalitnejšie vypratávacie servis, a aby ste sa aj vy, stali našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Banskej Bystrici, ale aj v celom okrese Banská Bystrica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Banskej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Banskej Bystrici záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Banskej Bystrici. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Banskej Bystrici boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Banskej Bystrici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Banskej Bystrici, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Banskej Bystrici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Banskej Bystrici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Banskej Bystrici.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Banskej Bystrici. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Banskej Bystrici. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Banskej Bystrici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook