Objednať

Stěhování Banská Bystrica, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Banská Bystrica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Banskej Bystrici poskytne? Kedykoľvek budete v Banskej Bystrici alebo jej krásnom okolí potrebovať zabezpečiť a poskytnúť kvalitné vypratávacie služby od spoľahlivej spoločnosti, obráťte sa na našu profesionálnu sieť franchisantov EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratáme domácnosti, vypratáme rodinné domy, vypratáme byty, vily, chaty aj chalupy. Zaisťujeme kompletné vypratávacie služby pri vypratávaní pozostalostí, vypratávaní pozemkov, ale aj pri vypratávaní skladov alebo vypratávaní stavenísk.

Vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov a predmetov. Vypratáme nábytok, dekorácie, porcelán, sklenené riady, knihy, nepotrebné hračky, kuchynské spotrebiče, elektroniku, stroje, papiere, plasty i sutinu. Všetko, čo si prajete zlikvidovať, naložíme, a odvezieme do zberných dvorov. Vypratávacie práce poskytujeme v Banskej Bystrici 24 hodín denne.

Všetky vypratávacie činnosti vykonávajú a poskytujú iba skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Svoje požiadavky na naše vypratávacie služby si môžete kedykoľvek objednať cez náš objednávkový formulár alebo prostredníctvom centrálnej linky 0800 80 10 80. Vždy urobíme maximum pre to, aby sme vám poskytli ten najkvalitnejší vypratávací servis, a aby ste sa aj vy stali našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Banskej Bystrici, ale aj v celom okrese Banská Bystrica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Banskej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Banská Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Banskej Bystrici. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Banskej Bystrici boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Banskej Bystrici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Banskej Bystrici, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Banskej Bystrici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Banskej Bystrici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Banskej Bystrici. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Banskej Bystrici. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Banskej Bystrici. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Banskej Bystrici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook