EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Tvrdošín

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Tvrdošín a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Tvrdošíne poskytne? Preverená a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA SLUŽBY vám v Tvrdošíne, ale aj na celom území Žilinska zaistí a poskytne kompletný vypratávacie servis. Či už sa jedná o vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie chát a chalúp, vypratávanie pivníc, vypratávanie pôd, podkrovie alebo garáží, vždy vám bude so sieťou EXTRA VYPRATÁVANIE zaistený a poskytnutý ten najdokonalejší servis v odbore vypratávaciech služieb.

Všetky svoje objednávky, týkajúce sa vypratávaciech prác alebo sťahovacích činností môžete kedykoľvek objednávať z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho on-line objednávkového formulára. Potom už si len počkajte, než vás skontaktuje náš odborný technik, a dohovorí s vami všetky údaje o vašej požiadavky na vypratávanie.

Všetky naše vypratávacie práce sme v Tvrdošíne schopní poskytovať 24 hodín denne, vrátane sviatkov aj víkendov. Celý proces vypratávanie zaisťujú vždy preškolení a skúsení pracovníci oblečenie v žltých uniformách. Sú ústretoví, ochotní a spoľahliví. Ak bude potrebné, pre akýkoľvek druh vypratávanie vám samozrejme zaistí pristavenie kontajnera či kontajnerov potrebných pre dané vypratávacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Tvrdošíne, ale aj v celom okrese Tvrdošín! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Tvrdošíne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Tvrdošín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Tvrdošíne záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Tvrdošíne od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Tvrdošíne. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Tvrdošíne. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Tvrdošíne boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Tvrdošíne bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Tvrdošíne, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Tvrdošíne, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Tvrdošíne, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Tvrdošíne. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Tvrdošíne. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook