EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 13, tento týždeň 13, tento mesiac 456, tento rok 3 243
Objednať

Vypratávanie Zvolen

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Zvolen a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Zvolene poskytne? Dnes a denne, 365 dní v roku zabezpečujeme vo Zvolene vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov, vypratávanie rodinných domov, vypratávanie pivníc a pôd, vypratávanie kancelárií, archívov i knižníc. Vypratáme nielen domácnosti, ale pre spoločnosti a podnikateľov zabezpečujeme vypratávanie podnikov, vypratávanie skladov alebo napríklad vypratávanie stavebných materiálov.

Všetky naše profesionálne vypratávacie služby poskytujeme pod záštitou kvalitné značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY, a to nielen vo Zvolene, ale aj v celom okolia. Kompletné vypratávacie servis vám poskytneme kvalitne a rýchlo, od prvotných počiatočných príprav, až po samotné vypratávanie a následnú likvidáciu. V prípade vašej požiadavky vám môžeme zabezpečiť takzvané vypratávanie na kľúč.

Všetky svoje požiadavky na vypratávacie práce môžete vykonávať 24 hodín denne v našom on-line objednávkovom formulári alebo prostredníctvom centrálnej infolinky 0800 80 10 80. Všetci pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE vám sú k dispozícii 7 dní v týždni, bez ohľadu na sviatky či víkendy. Skúsená franchisová sieť EXTRA VYPRATÁVANIE vám vo Zvolene poskytne tie najlepšie vypratávacie služby, ktoré na trhu môžete získať.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Zvolene, ale aj v celom okrese Zvolen! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Zvolene, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Zvolen cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Zvolene záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Zvolene od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Zvolene. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie vo Zvolene. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby vo Zvolene boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Zvolene. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratávanie vo Zvolene bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Zvolene, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Zvolene, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Zvolene, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení vo Zvolene.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.