Objednať

Stěhování Zvolen, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Zvolen a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Zvolene poskytne? Dnes a denne, 365 dní v roku zabezpečujeme vo Zvolene vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov, vypratávanie rodinných domov, vypratávanie pivníc a pôjdov, vypratávanie kancelárií, archívov i knižníc. Vypratáme nielen domácnosti, ale pre spoločnosti a podnikateľov zabezpečujeme vypratávanie podnikov, vypratávanie skladov alebo napríklad vypratávanie stavebných materiálov.

Všetky naše profesionálne vypratávacie služby poskytujeme pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY, a to nielen vo Zvolene, ale aj v celom okolí. Kompletný vypratávací servis vám poskytneme kvalitne a rýchlo, od prvotných počiatočných príprav, až po samotné vypratávanie a následnú likvidáciu. V prípade vašej požiadavky vám môžeme zabezpečiť takzvané vypratávanie na kľúč.

Všetky svoje požiadavky na vypratávacie práce môžete uplatňovať 24 hodín denne v našom on-line objednávkovom formulári alebo prostredníctvom centrálnej infolinky 0800 80 10 80. Všetci pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú vám k dispozícii 7 dní v týždni, bez ohľadu na sviatky či víkendy. Skúsená franchisová sieť EXTRA VYPRATÁVANIE vám vo Zvolene poskytne tie najlepšie vypratávacie služby, ktoré na trhu môžete získať.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Zvolene, ale aj v celom okrese Zvolen! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Zvolene, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Zvolen cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Zvolen vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Zvolene od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Zvolene. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie vo Zvolene. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby vo Zvolene boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Zvolene. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania vo Zvolene bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Zvolene, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Zvolene, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Zvolene, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie vo Zvolene. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook