EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 11, tento mesiac 454, tento rok 3 241
Objednať

Vypratávanie Košice-okolie

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Košice-okolie a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Košiciach-okolie poskytne? Nielen v Košiciach-okolie a Košickom kraji vám zaistíme spoľahlivé a profesionálne vypratávacie služby. vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme byty aj domy, vypratáme pivnice i podkrovie. Nepretržite 24 hodín denne vypratáme bytové aj nebytové priestory, ale vypratáme aj pozemky alebo poľnohospodárskej usadlosti. Zabezpečíme vám vypratávanie kancelárií alebo vypratávanie firiem či skladov.

Všetky naše vypratávacie služby sú poskytované odborníkmi z franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Celá sieť týchto profesionálov je zložená iba zo skúsených a preškolených pracovníkov, ktorí pre vás urobia pri poskytovaní vypratávaciech služieb maximum. Dodajú obalové materiály, zaistí celý proces vypratávacie práce, zaistí pristavenie kontajnera či kontajnerov pre daný druh vypratávaciech činností.

Budeme veľmi potešenie, ak vám naša sieť EXTRA VYPRATÁVANIE bude môcť poskytnúť svoje služby vypratávanie v Košiciach-okolie a ich okolia. Využite nášho on-line objednávkového formulára na vypratávanie a objednajte si akékoľvek vypratávanie nehnuteľnosti alebo vypratávanie nábytku. Vždy sa o vás rýchlo a spoľahlivo postaráme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Košiciach-okolie, ale aj v celom okrese Košice-okolie! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Košiciach-okolie, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Košiciach-okolie záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Košiciach-okolie. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Košiciach-okolie boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Košiciach-okolie. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Celý proces vypratávanie v Košiciach-okolie bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Košiciach-okolie, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Košiciach-okolie, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Košiciach-okolie, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Košiciach-okolie.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Košiciach-okolie. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Košiciach-okolie od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.