Objednať

Stěhování Košice-okolie, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Košice-okolie a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Košiciach-okolí poskytne? Nielen v Košiciach-okolí a Košickom kraji vám zaistíme spoľahlivé a profesionálne vypratávacie služby. Vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme byty aj domy, vypratáme pivnice i podkrovia. Nepretržite 24 hodín denne vypratávame bytové aj nebytové priestory, ale vypratáme aj pozemky alebo poľnohospodárske usadlosti. Zabezpečíme vám vypratanie kancelárií alebo vypratanie firiem či skladov.

Všetky naše vypratávacie služby sú poskytované odborníkmi z franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Celá sieť týchto profesionálov je zložená iba zo skúsených a zaškolených pracovníkov, ktorí pre vás urobia pri poskytovaní vypratávacích služieb maximum. Dodajú obalové materiály, zaistia celý proces vypratávacích prác, zaistia pristavenie kontajnera či kontajnerov pre daný druh vypratávacích činností.

Budeme veľmi potešení, ak vám naša sieť EXTRA VYPRATÁVANIE bude môcť poskytnúť svoje služby vypratávania v Košiciach-okolí a ich okolí. Využite náš on-line objednávkový formulár na objednávku vypratávania a objednajte si akékoľvek vypratávanie nehnuteľnosti alebo vypratávanie nábytku. Vždy sa o vás rýchlo a spoľahlivo postaráme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Košiciach-okolí, ale aj v celom okrese Košice-okolie! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Košiciach-okolí, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Košice-okolie vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Košiciach-okolí. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Košiciach-okolí boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Košiciach-okolí. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Celý proces vypratania v Košiciach-okolí bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Košiciach-okolí, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Košiciach-okolí, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Košiciach-okolí, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Košiciach-okolí. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Košiciach-okolí. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Košiciach-okolí od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook