EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Krupina

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Krupina a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Krupine poskytne? Profesionálne a spoľahlivé vypratávacie služby vám v Krupine a okolie zaistí skúsení a preškolení pracovníci z franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Zabezpečíme vám a poskytneme tie najkvalitnejší vypratávacie práce. v Krupine vám sme k dispozícii 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov. Dodáme vám všetky obalové materiály, vrecia aj pristavenie kontajnerov na odpad.

Všetok vyprátaný a nepotrebný materiál a haraburdie vynosíme, vyhádžeme, naložíme, odvezieme a samozrejme ekologicky zlikvidujeme. Na základe vašej požiadavky vám vypratáme pozostalosti, vypratáme byty, vypratáme domy, vypratáme pivnice i pôdy, vypratáme haly i garáže. Zabezpečíme vám vypratávanie usadlostí alebo vypratávanie chalúp a chát.

Kedykoľvek vám na požiadanie zabezpečíme osobnú prehliadku vyprátaných priestor naším odborným technikom, aby presne určil rozsah služieb a následnú cenovú kalkuláciu na základe nášho cenníka vypratávaciech prác. Na vaše dopytu vždy okamžite reagujeme. Objednávky môžete vykonávať pomocou on-line formulára alebo cez bezplatnú infolinku 0800 80 10 80. So sieťou EXTRA SLUŽBY už v Krupine nebudete mať starosti s vypratávaním alebo sťahovaním.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Krupine, ale aj v celom okrese Krupina! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Krupine, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Krupina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Krupine záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Krupine od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Krupine. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Krupine. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Krupine boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Krupine bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Krupine, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Krupine. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Krupine, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Krupine, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Krupine.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook