Objednať

Stěhování Prievidza, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Prievidza a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Prievidzi poskytne? Franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY pôsobí so svojimi vypratávacími prácami v Prievidzi a jej okolí už niekoľko rokov. Vypratáme domy pred rekonštrukciou, vypratáme kancelárie, vypratáme pozostalosti, vypratáme sklady, garáže, pôjdov i pivnice. Odvádzame stopercentnú a kvalitnú prácu bez ohľadu na to, aký druh materiálov potrebujete vypratať a zlikvidovať.

Naša spoločnosť si zakladá na profesionálnom prístupe a kvalitných vypratávacích službách, ktoré poskytujeme neobmedzene 24 hodín denne. Neobmedzene je vám k dispozícii aj centrálna zelená linka 0800 80 10 80, kde môžete ľubovoľne objednávať svoje dopyty po vypratávacích službách. Na základe vašej objednávky vám vypratáme a zlikvidujeme všetok odpad a nepotrebné predmety z ľubovoľne veľkých bytových aj nebytových priestorov.

Akékoľvek vypratávacie práce poskytujeme nielen v Prievidzi, ale samozrejme aj po celej Slovenskej republike. Pre všetkých poskytujeme naše vypratávacie práce za jasne daných a prehľadných cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávania. Vypratáme nielen domácnosti a nehnuteľnosti, ale od neporiadku vypratáme aj pozemky alebo napríklad nepotrebný stavebný materiál. EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás zárukou istoty a kvality.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Prievidzi, ale aj v celom okrese Prievidza! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Prievidzi, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Prievidza cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Prievidza vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Prievidzi. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Prievidzi. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Prievidzi od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vaše vypratávacie služby v Prievidzi boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Prievidzi bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Prievidzi, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Prievidzi, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Prievidzi, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Prievidzi. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Prievidzi. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook