EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Prievidza

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Prievidza a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Prievidzi poskytne? Franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY pôsobí so svojimi vypratávacími prácami v Prievidzi a jej okolie už niekoľko rokov. Vypratáme domy pred rekonštrukciou, vypratáme kancelárie, vypratáme pozostalosti, vypratáme sklady, garáže, pôdy i pivnice. Odvádzame stopercentný a kvalitnú prácu bez ohľadu na to, aký druh materiálov potrebujete vypratať a zlikvidovať.

Naša spoločnosť si zakladá na profesionálnom prístupe a kvalitných vypratávaciech službách, ktoré poskytujeme neobmedzene 24 hodín denne. Neobmedzene je vám k dispozícii aj centrálne zelená linka 0800 80 10 80, kde môžete ľubovoľne objednávať svoje dopytu po vypratávaciech službách. Na základe vašej objednávky vám vypratáme a zlikvidujeme všetok odpad a neporiadok z ľubovoľne veľkých bytových aj nebytových priestorov.

Akékoľvek vypratávacie práce poskytujeme nielen v Prievidzi, ale samozrejme aj po celej Slovenskej republike. Pre všetkých poskytujeme naše vypratávacie práce za jasne daných a prehľadných cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávanie. Vypratáme nielen domácnosti a nehnuteľnosti, ale od neporiadku vypratáme aj pozemky alebo napríklad nepotrebný stavebný materiál. EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás zárukou istoty a kvality.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Prievidzi, ale aj v celom okrese Prievidza! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Prievidzi, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Prievidza cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Prievidzi záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Prievidzi. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Prievidzi. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Prievidzi od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vaša vypratávacie služby v Prievidzi boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Prievidzi bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Prievidzi, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Prievidzi, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Prievidzi, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Prievidzi.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Prievidzi. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook