EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 12, tento týždeň 12, tento mesiac 455, tento rok 3 242
Objednať

Vypratávanie Lučenec

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Lučenec a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Lučenci poskytne? v Lučenci, ale aj v jeho širokom okolia vypratáme domácnosti, vypratáme bytové aj nebytové priestory. vypratáme chaty a chalupy, vypratáme garáže, pivnice, pôdy aj podkrovie. vypratáme záhrady, vypratáme firmy, štátne inštitúcie i hospodárske budovy. Zabezpečíme vám vypratávanie škôl, škôlok, obchodov, úradov i skladov. Všetok nepotrebný materiál a haraburdie nielen vypratáme, ale samozrejme aj likvidujeme.

Akékoľvek vypratávacie i sťahovacie služby zabezpečujeme a poskytujeme pod hlavičkou renomovanej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Všetky naše služby poskytujeme našim klientom nepretržite, 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Vždy a pre všetkých máme priaznivé a jasne prehľadné ceny na základe nášho cenníka vypratávaciech služieb.

V prípade záujmu vám naša sieť EXTRA VYPRATÁVANIE v Lučenci zaistia aj demolácie a búranie drevených aj murovaných budov či objektov. Všetko po demolácii samozrejme automaticky vypratáme, naložíme a zlikvidujeme. Vypratáme a zlikvidujeme aj nepotrebný či starý stavebný materiál. Vypratávacie práce so zárukou a bez rizika, to je pre vás spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Lučenci, ale aj v celom okrese Lučenec! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Lučenci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Lučenec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Lučenci záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Lučenci od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Lučenci. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Lučenci. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Lučenci boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Lučenci bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Lučenci, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Lučenci. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Lučenci, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Lučenci, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Lučenci.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.