Objednať

Stěhování Lučenec, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Lučenec a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Lučenci poskytne? v Lučenci, ale aj v jeho širokom okolí vypratáme domácnosti, vypratáme bytové aj nebytové priestory. vypratáme chaty a chalupy, vypratáme garáže, pivnice, pôjdy aj podkrovie. Vypratáme záhrady, vypratáme firmy, štátne inštitúcie i hospodárske budovy. Zabezpečíme vám vypratávanie škôl, škôlok, obchodov, úradov i skladov. Všetok nepotrebný materiál a haraburdie nielen vypratáme, ale samozrejme aj zlikvidujeme.

Akékoľvek vypratávacie i sťahovacie služby zabezpečujeme a poskytujeme pod hlavičkou renomovanej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Všetky naše služby poskytujeme našim klientom nepretržite, 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky. Vždy a pre všetkých máme priaznivé a jasne prehľadné ceny na základe nášho cenníka vypratávacích služieb.

V prípade záujmu vám naša sieť EXTRA VYPRATÁVANIE v Lučenci zaistí aj demolácie a búranie drevených aj murovaných budov či objektov. Všetko po demolácii samozrejme automaticky vypratáme, naložíme a zlikvidujeme. Vypratáme a zlikvidujeme aj nepotrebný či starý stavebný materiál. Vypratávacie práce so zárukou a bez rizika, to je pre vás spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Lučenci, ale aj v celom okrese Lučenec! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Lučenci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Lučenec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Lučenec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Lučenci od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Lučenci. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Lučenci. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Lučenci boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Lučenci bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Lučenci, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Lučenci. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Lučenci, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Lučenci, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Lučenci. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook