EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 13, tento týždeň 13, tento mesiac 456, tento rok 3 243
Objednať

Vypratávanie Komárno

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Komárno a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Komárne poskytne? Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory, a to nielen v Komárne, ale na celom území Slovenskej republike. Akékoľvek vypratávacie práce vám zaistí a poskytnú skúsení a spoľahliví pracovníci franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE. K dispozícii sme vám nepretržite 24 hodín denne. Svoje objednávky na vypratávanie môžete zadávať kedykoľvek telefonicky alebo prostredníctvom objednávkového formulára.

Ako skutoční profesionáli sa vám kompletne postaráme o vypratávanie bytov, vypratávanie domov, vypratávanie pivníc, vypratávanie garáží alebo o vypratávanie chát a chalúp. Vypratáme, naložíme, odvezieme a zlikvidujeme akékoľvek materiály, ktoré vám prekáža. Sklo, drevo, železo, papier, sute aj všetok starý či nepotrebný stavebný materiál. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE vám v Komárne poskytne ten najlepší vypratávacie servis.

Kedykoĺvek budete potrebovať, vypratáme vám nielen domácnosti, ale vypratáme aj pozemky a záhrady od všetkého neporiadku. V prípade záujmu vám poskytneme aj demoláciu drevených aj murovaných stavieb. Akékoľvek vypratávacie práce poskytujeme za jasných a prehľadných cenových podmienok odvíjajúcich sa od hodinových sadzieb práce našich franchisistov. Vypratáme rýchlo, kvalitne a spoľahlivo.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Komárne, ale aj v celom okrese Komárno! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Komárne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Komárno cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Komárne záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Komárne od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Komárne. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Komárne. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Komárne boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Komárne bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Komárne, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Komárne. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Komárne, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Komárne, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Komárne.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.