EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 92, tento mesiac 468, tento rok 2 661
Objednať

Vypratávanie Trebišov

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Trebišov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Trebišove poskytne? v Trebišove a celom jeho okolie vám spoločnosť, ktorá je členom profesionálnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY poskytne kompletné vypratávacie servis. Vždy kvalitne a spoľahlivo vypratáme a ekologicky zlikvidujeme odpad z vašich bytov a domov. Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory. Vypratáme pozostalosti, vypratáme pivnice, vypratáme pôdy i garáže. Vypratáme firemné priestory aj sklady a rekreačné objekty. Vypratáme reštaurácie, vypratáme aj ubytovne. Vypratávanie zabezpečujeme nepretržite 24 hodín denne.

vypratávacie práce zaisťujú vždy a všade veľmi skúsení a preškolení pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Automaticky dodávame obalové materiály a vrecia. Taktiež automaticky zaistíme pristavenie kontajnera či kontajnerov na odpad. K manipulácii s ťažkými a nadrozmernými predmety používame pri vypratávanie špeciálnu techniku.

O všedných dňoch aj cez víkendy či sviatky vám vypratáme z vašich nehnuteľností nábytok, kuchynské vybavenie, porcelán, knihy, záhradný nábytok, elektroniku, sklo, železo, plasty, pneumatiky ale aj stroje, stroje alebo stavebný materiál. Všetci naši pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE budú veľmi potešení, ak vám budú môcť v Trebišove poskytnúť svoje vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Trebišove, ale aj v celom okrese Trebišov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Trebišove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Trebišove záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Trebišove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Trebišove. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Trebišove. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Trebišove boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Trebišove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Trebišove, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Trebišove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Trebišove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Trebišove.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Trebišove. Skutočne úplná spokojnosť.