Objednať

Stěhování Trebišov, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Trebišov a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Trebišove poskytne? v Trebišove a celom jeho okolí vám spoločnosť, ktorá je členom profesionálnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY poskytne kompletné vypratávací servis. Vždy kvalitne a spoľahlivo vypratáme a ekologicky zlikvidujeme odpad z vašich bytov a domov. Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory. Vypratáme pozostalosti, vypratáme pivnice, vypratáme pôjdy i garáže. Vypratáme firemné priestory aj sklady a rekreačné objekty. Vypratáme reštaurácie, vypratáme aj ubytovne. Vypratávanie zabezpečujeme nepretržite 24 hodín denne.

Vypratávacie práce zaisťujú vždy a všade veľmi skúsení a zaškolení pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Automaticky dodávame obalové materiály a vrecia. Taktiež automaticky zaistíme pristavenie kontajnera či kontajnerov na odpad. Pri manipulácii s ťažkými a nadrozmernými predmetmi používame pri vypratávaní špeciálnu techniku.

Vo všedných dňoch aj cez víkendy či sviatky vám vypratáme z vašich nehnuteľností nábytok, kuchynské vybavenie, porcelán, knihy, záhradný nábytok, elektroniku, sklo, železo, plasty, pneumatiky, ale aj stroje alebo stavebný materiál. Všetci naši pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE budú veľmi potešení, ak vám budú môcť v Trebišove poskytnúť svoje vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Trebišove, ale aj v celom okrese Trebišov! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Trebišove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Trebišov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Trebišove od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Trebišove. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Trebišove. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Trebišove boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Trebišove bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Trebišove, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Trebišove, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Trebišove, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Trebišove. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Trebišove. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook