EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 13, tento týždeň 13, tento mesiac 456, tento rok 3 243
Objednať

Vypratávanie Turčianske Teplice

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Turčianske Teplice a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Turčianskych Tepliciach poskytne? v Turčianskych Tepliciach a okolie vám kedykoľvek zaistíme profesionálne a spoľahlivé vypratávacie služby, poskytované pod kvalitnou preverenou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Rovnako ako v Turčianskych Tepliciach, tak i v celom Žilinskom kraji neobmedzene, 24 hodín denne vypratáme domácnosti, vypratáme bytové aj nebytové priestory, vypratáme pozemky, ale vypratáme aj poľnohospodárskej usadlosti, vypratáme pivnice a garáže.

Vypratáme nielen bežný nábytok, porcelán, knihy, drevo, elektroniku ale aj sute, stavebné materiály alebo pneumatiky a plasty. Všetok odpad vynosíme, naložíme a odvezieme do zberných dvorov, kde sa postaráme o ekologickú likvidáciu tohto odpadu.

Naši pracovníci, s mnohoročnú skúseností a praxou v obore vypratávanie a sťahovanie sú vám kedykoľvek k dispozícii. Pre všetkých máme jednotné a prehľadné ceny podľa nášho cenníka vypratávaciech prác. So spoločnosťou EXTRA VYPRATÁVANIE o vás bude v Turčianskych Tepliciach kvalite a spoľahlivo postarané pri akomkoľvek druhu vypratávaciech činností.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Turčianskych Tepliciach, ale aj v celom okrese Turčianske Teplice! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Turčianskych Tepliciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Turčianske Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Turčianskych Tepliciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Vaša vypratávacie služby v Turčianskych Tepliciach boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Turčianskych Tepliciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Turčianskych Tepliciach, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Turčianskych Tepliciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Turčianskych Tepliciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Turčianskych Tepliciach. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vyklízení v Turčianskych Tepliciach.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Turčianskych Tepliciach. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Turčianskych Tepliciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Turčianskych Tepliciach. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva.