EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 8, tento týždeň 88, tento mesiac 531, tento rok 3 318
Objednať

Vypratávanie Skalica

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Skalica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Skalici poskytne? Pod záštitou registrované značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Skalici, a celom okolia ze Skalice ponúkame tie najkvalitnejšie vypratávacie služby. Zabezpečíme vám profesionálne vypratávanie firiem, vypratávanie kancelárií, vypratávanie skladov, vypratávanie ubytovní a hotelíkov, vypratávanie rekreačných stredísk, ale aj vypratávanie domov a bytov alebo vypratávanie pivníc a garáží. Vypratáme vám akokoľvek veľkú nehnuteľnosť alebo poľnohospodársku usadlosť. v Skalici o vás bude s profesionálmi zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE veľmi dobre postarané.

Kedykoľvek môžete požiadať o prehliadku vyprataných priestor naším odborným technikom. Ten odhadne cenu, odhadne dobu realizácie vypratávanie, počet potrebných pracovníkov a zvolí najvhodnejší vozidlo alebo vozidlá. Taktiež určí, či bude potrebné použiť špeciálnu techniku a vybavenie pre daný druh vypratávacie práce.

v Skalici dnes a denne vypratáme všetky druhy materiálov. vypratáme nábytok, sute, sklo, železo, handry, papiere, pneumatiky. vypratáme aj akýkoľvek druh stavebných materiálov. Všetko nepotrebné vynosíme, naložíme, odvezieme a ekologicky zlikvidujeme. Naši pracovníci poskytujú vypratávacie práce cez víkendy aj sviatky, a to nielen v Skalici, ale kompletne po celej Slovenskej republike. Využite našu centrálne linku 0800 80 10 80, objednajte si vypratávanie a presvedčte sa o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Skalici, ale aj v celom okrese Skalica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Skalici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Skalica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Skalici záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Skalici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Skalici. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Skalici. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Skalici boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Skalici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Skalici, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Skalici. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Skalici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Skalici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Skalici.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.