Objednať

Stěhování Rožňava, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Rožňava a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Rožňave poskytne? Vypratávacie služby v Rožňave i celom širokom okolí Rožňavy vám rýchlo a spoľahlivo zaistí naša overená franchisová sieť EXTRA SLUŽBY. 365 dní v roku vám zabezpečíme a poskytneme vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov, vypratávanie nábytku, vypratávanie pivníc alebo napríklad vypratávanie kancelárskych priestorov alebo vypratávanie firemných objektov.

Pre všetkých a vždy poskytujeme profesionálny vypratávací servis za jednotné ceny, uvedené neustále on-line v našom cenníku vypratávacích služieb. Vaše dopyty a objednávky vypratávacích činností vybavujeme takmer okamžite, a to nielen v Rožňave, ale kompletne po celej Slovenskej republike. Všetci pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE sú spoľahliví a ústretoví.

Vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov. Vypratáme vám nábytok, porcelán, elektroniku, knihy, záhradný nábytok, kuchynské spotrebiče, kuchynské linky, sedacie súpravy, kvety, ale zlikvidujeme aj trezory, stroje, sutinu alebo stavebný materiál. Akékoľvek vypratávanie v Rožňave vám stopercentne a spoľahlivo poskytnú profíci zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Rožňave, ale aj v celom okrese Rožňava! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Rožňave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Rožňava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Rožňava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Rožňave od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Rožňave. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Rožňave. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Rožňave boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Rožňave bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Rožňave, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Rožňave. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Rožňave, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Rožňave, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Rožňave. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook