EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 9, tento týždeň 132, tento mesiac 314, tento rok 4 766
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Čadca

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Čadca a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Čadci poskytne? v Čadci a celom okolí ponúkame kompletné, kvalitné a profesionálne vypratávacie služby. Vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme chaty aj chalupy. Zabezpečíme a poskytneme vám vypratanie podkrovia a pôjdov, vypratanie nehnuteľností pred rekonštrukciou, ale aj vypratanie skladov alebo poľnohospodárskych usadlostí. Okrem vypratávania vám zabezpečíme aj kompletné sťahovacie služby.

Vypratáme vám všetko haraburdie a odpad z vašich nehnuteľností, z vašich záhrad alebo z vašich garáží či hál. Naše vypratávacie služby sme schopní vám poskytnúť každý deň bez ohľadu na to, či ide o víkendy alebo sviatky. Kedykoľvek si zadajte svoje požiadavky na vypratávanie do nášho objednávkového formulára a už len počkajte na to, až vás skontaktuje náš odborný technik.

Postaráme sa vám o celý proces vypratávania, bez ohľadu na to, o aký veľký rozsah vypratávacích prác ide. Zaistíme všetky obalové materiály a vrecia, zaistíme potrebný a dostatočný počet skúsených pracovníkov, zaistíme včasné pristavenie kontajnera či kontajnerov potrebných pre daný druh vypratávania. Všetci pracovníci našej siete EXTRA VYPRATÁVANIE budú potešení, ak nás oslovíte so svojou požiadavkou na ľubovoľné vypratávacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Čadci, ale aj v celom okrese Čadca! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Čadci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Čadca cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Čadci záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Čadci od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Čadci. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Čadci. Skutočne úplná spokojnosť. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Čadci. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Čadci boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Čadci bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Čadci, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Čadci, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Čadci, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Čadci. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook