EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Liptovský Mikuláš

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Liptovský Mikuláš a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Liptovskom Mikuláši poskytne? v Liptovskom Mikuláši vypratáme nielen domácnosti, ale vypratáme kompletne všetky bytové aj nebytové priestory. Vypratáme pozostalosti, vypratáme pivnice, vypratáme pôdy i podkrovie, vypratáme chaty aj chalupy. Sme profesionáli, ktorí zabezpečujú pod hlavičkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY kvalitný vypratávacie servis.

Chcete vypratať pozemok alebo záhradu? Ak vypratať stodolu? Objednajte si naše služby a my sa vám o celý proces vypratávanie kompletne postaráme. Zabezpečíme potrebný počet pracovníkov, zaistíme automobily, zaistíme kontajnery, zaistíme likvidáciu. Sme tu pre vás 24 hodín denne.

Vypratáme a ekologicky zlikvidujeme všetok nepotrebný materiál, ktorého sa potrebujete zbaviť. Objednávky môžete vykonávať cez náš on-line objednávkový formulár. Všetci naši franchisanti zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE budú veľmi potešení, ak vám budú môcť poskytnúť svoje profesionálne vypratávacie služby a zabezpečiť, aby ste sa v Liptovskom Mikuláši stali našimi ďalšími, spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Liptovskom Mikuláši, ale aj v celom okrese Liptovský Mikuláš! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Liptovskom Mikuláši, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Liptovský Mikuláš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Liptovskom Mikuláši záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Vaše vypratávacie služby v Liptovskom Mikuláši boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Liptovskom Mikuláši bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Liptovskom Mikuláši. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Liptovskom Mikuláši, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Liptovskom Mikuláši, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Liptovskom Mikuláši. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Liptovskom Mikuláši. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Liptovskom Mikuláši od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Liptovskom Mikuláši. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook