Objednať

Stěhování Martin, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Martin a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Martine poskytne? Nielen v Martine, ale kompletne v celom Žilinskom kraji vám kedykoľvek na požiadanie zabezpečíme kompletné vypratávacie služby prvotriednych kvalít. Sme profesionáli z franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. 24 hodín denne vypratávame domy, vypratávame chaty aj chalupy, vypratávame pozostalosti, vypratávame byty, úrady, škôlky, školy, vypratávame aj kancelárie, vypratávame sklady a haly. So zárukou v Martine vypratávame všetky bytové aj nebytové priestory.

Akékoľvek vypratávacie i sťahovacie služby zaisťujú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí sú kedykoľvek pripravení splniť vaše požiadavky týkajúce sa vypratávania a vypratávaciech prác. Svoje objednávky môžete kedykoľvek uskutočniť prostredníctvom objednávkového formulára alebo cez centrálnu bezplatnú linku 0800 80 10 80. Všetky služby poskytujeme vrátane sobôt, nedieľ aj sviatkov.

Pred samotným vypratávaním si môžete vyžiadať návštevu nášho technika, ktorý na základe prehliadky stanoví predbežnú cenu na základe nášho cenníka vypratávacích prác. Určí potrebný počet pracovníkov, zaistí potrebné obalové materiály a v prípade potreby zaistí aj pristavenie kontajnera na odpad. Postará sa o to, aby ste sa nemuseli o nič starať. Objednajte si v Martine ľubovoľné vypratávacie práce od siete EXTRA VYPRATÁVANIE, a staňte sa našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Martine, ale aj v celom okrese Martin! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Martine, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Martin cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Martin vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Martine od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Martine. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Martine. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Martine boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Martine. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Martine bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Martine, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Martine, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Martine, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Martine. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook