EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Sobrance

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Sobrance a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Sobranciach poskytne? Pod záštitou značkové franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Sobranciach poskytneme tie najkvalitnejšie vypratávacie služby. Nepretržite vám na celom území Sobraniec poskytneme vypratávanie bytov, vypratávanie domčekov, vypratávanie garáží, vypratávanie skladových priestorov, vypratávanie pivníc alebo napríklad vypratávanie firemných objektov. Všetky tieto vypratávacie práce vám v Sobranciach i celom Košickom kraji zaistíme 24 hodín denne.

Vypratáme bežný nábytok, drobné vybavenie bytu, rozbité obrazy, zrkadlá, knihy, porcelán, elektroniku, kuchynské spotrebiče, sedacie súpravy, kuchynskej linky i ťažké bremená, ale aj stroje, stavebný materiál či pneumatiky. Celý proces všetkých vypratávaciech služieb je vždy poskytovaný spoľahlivými a preškolenými členmi siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Prostredníctvom linky 0800 80 10 80 môžete kedykoľvek vykonávať svoje objednávky na vypratávanie. Alebo si môžete sami vyplniť jednoduchý objednávkový formulár a vyčkať na zavolanie nášho odborného technika. Všetky objednávky vybavujeme takmer okamžite. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás v Sobranciach istota záruky a kvality vypratávanie nehnuteľností.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Sobranciach, ale aj v celom okrese Sobrance! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Sobranciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Sobrance cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Sobranciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Sobranciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Sobranciach. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Sobranciach. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Sobranciach boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Sobranciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Sobranciach, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Sobranciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Sobranciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Sobranciach. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Sobranciach. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook