Objednať

Stěhování Sobrance, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Sobrance a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Sobranciach poskytne? Pod záštitou značkovej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Sobranciach poskytneme tie najkvalitnejšie vypratávacie služby. Nepretržite vám na celom území Sobraniec poskytneme vypratanie bytov, vypratanie domčekov, vypratanie garáží, vypratanie skladových priestorov, vypratanie pivníc alebo napríklad vypratanie firemných objektov. Všetky tieto vypratávacie práce vám v Sobranciach i celom Košickom kraji zaistíme 24 hodín denne.

Vypratáme bežný nábytok, drobné vybavenie bytu, rozbité obrazy, zrkadlá, knihy, porcelán, elektroniku, kuchynské spotrebiče, sedacie súpravy, kuchynské linky i ťažké bremená, ale aj stroje, stavebný materiál či pneumatiky. Celý proces všetkých vypratávacích služieb je vždy poskytovaný spoľahlivými a zaškolenými členmi siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Prostredníctvom linky 0800 80 10 80 môžete kedykoľvek zadávať svoje objednávky na vypratávanie. Alebo si môžete sami vyplniť jednoduchý objednávkový formulár a vyčkať na zavolanie nášho odborného technika. Všetky objednávky vybavujeme takmer okamžite. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás v Sobranciach istota záruky a kvality vypratávania nehnuteľností.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Sobranciach, ale aj v celom okrese Sobrance! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Sobranciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Sobrance cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Sobrance vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Sobranciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Sobranciach. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Sobranciach. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Sobranciach boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Sobranciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Sobranciach, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Sobranciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Sobranciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Sobranciach. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Sobranciach. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook