EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Nové Mesto nad Váhom

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Nové Mesto nad Váhom a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Novom Meste nad Váhom poskytne? Vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory. Všetky tieto druhy vypratávanie vám kedykoľvek zaistíme a poskytneme nielen v v Novom Meste nad Váhom, ale kompletne v celom Trenčianskom kraji. v Novom Meste nad Váhom vám 24 hodín denne zaistíme vypratávanie domov, vypratávanie pivníc, vypratávanie poľnohospodárskych usadlostí, ale aj vypratávanie pozemkov alebo nehnuteľností pred plánovanou rekonštrukciou.

Akékoľvek vypratávacie práce vám vždy zaistí a poskytnú veľmi skúsení a dobre preškolení pracovníci franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratávacie služby si môžete kedykoľvek objednať v našom on-line objednávkovom formulári alebo cez centrálny bezplatnú linku 0800 80 10 80. Vždy sa vám na základe zadanej objednávky dostane veľmi rýchle odozvy od našich odborných technikov.

V prípade vášho záujmu si môžete vyžiadať návštevu naším technikom, aby stanovil rozsah a cenu vami požadovaných vypratávaciech prác. Bez ohľadu na to, o aký druh materiálu vyprataných vecí sa jedná, vždy urobíme maximum pre to, aby ste boli nadštandardne spokojní a stali ste sa našimi ďalšími spokojnými klientmi. v Novom Meste nad Váhom je pre vás spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE tá správna voľba pri požiadavke po vypratávaciech prác. Sme zárukou istoty, kvality a spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Novom Meste nad Váhom, ale aj v celom okrese Nové Mesto nad Váhom! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Novom Meste nad Váhom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Nové Mesto nad Váhom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Novom Meste nad Váhom záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Vaše vypratávacie služby v Novom Meste nad Váhom boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Novom Meste nad Váhom bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Novom Meste nad Váhom, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Novom Meste nad Váhom, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Novom Meste nad Váhom, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Novom Meste nad Váhom. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Novom Meste nad Váhom. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Novom Meste nad Váhom od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Novom Meste nad Váhom. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Novom Meste nad Váhom. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook