Objednať

Stěhování Košice, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Košice a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Košiciach poskytne? v Košiciach a ich okolí vám zabezpečíme kompletný a spoľahlivý vypratávací servis, pod značkou preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Profesionálne a kvalitné služby od profesionálnych pracovníkov, 24 hodín denne, víkendy aj sviatky bez akýchkoľvek príplatkov. Ponúkame trvalo priaznivé ceny pre celý Košický kraj na základe nášho cenníka vypratávacích prác.

Dnes a denne v Košiciach zabezpečujeme vypratanie pivníc, vypratanie garáží, vypratanie domácností, vypratanie chát a chalúp, ale tiež vypratanie rôznych nehnuteľností pred rekonštrukciou. Taktiež vypratáme nehnuteľnosti po rekonštrukcii, z ktorých odvezieme a vypratáme stavebný materiál alebo napríklad sutinu. Vypratáme a zlikvidujeme všetky možné druhy materiálov a odpadov.

Budeme veľmi potešení, keď si spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE vyberiete ako svojho dodávateľa vypratávacích služieb bytových či nebytových priestorov v Košiciach. Vždy sa vám budeme snažiť vyjsť maximálne v ústrety a splniť všetky vaše požiadavky týkajúce sa vypratávacích prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Košiciach, ale aj v celom okrese Košice! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Košiciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Košice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Košice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Košiciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Košiciach. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Košiciach. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Košiciach boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Košiciach. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Košiciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Košiciach, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Košiciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Košiciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Košiciach. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook