EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Medzilaborce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Medzilaborce a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Medzilaborciach poskytne? Pod záštitou kvalitné a preverené značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Medzilaborciach a celom okolia zaistíme profesionálne, odborné a spoľahlivé sťahovacie a vypratávacie služby. Akýkoľvek deň bez ohľadu na víkendy alebo sviatky vám vypratáme pozostalosti, vypratáme bytové jednotky, vypratáme domy a poľnohospodárskej usadlosti. Vypratáme pivnice, vypratáme garáže, vypratáme aj chaty a chalupy.

Vypratávanie akýchkoľvek bytových a nebytových priestorov vám zaistí a poskytnú skúsení a spoľahliví pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratáme a zlikvidujeme akékoľvek druhy materiálu. Vypratáme nábytok, už nepotrebné osobné veci, papiere, elektrozariadení, kuchynské spotrebiče, kuchynské linky, knihy, porcelán, riad, sklo, záhradný nábytok, dekorácie, ale aj stavebné materiály a sutina.

Vždy a pre všetkých pracujeme za jasne a prehľadne daných cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávanie, ktorý je neustále zverejnený on-line. Neúčtujeme žiadne skryté poplatky či príplatky. Všetky svoje objednávky môžete zadať z pohodlia svojho domova prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej infolinky 0800 80 10 80. EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás v Medzilaborciach istota kvality a spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Medzilaborciach, ale aj v celom okrese Medzilaborce! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Medzilaborciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Medzilaborce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Medzilaborciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Medzilaborciach. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Medzilaborciach. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Medzilaborciach boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Medzilaborciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Medzilaborciach, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Medzilaborciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Medzilaborciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Medzilaborciach.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Medzilaborciach. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Medzilaborciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook