Objednať

Stěhování Medzilaborce, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Medzilaborce a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Medzilaborciach poskytne? Pod záštitou kvalitnej a preverenej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Medzilaborciach a celom okolí zaistíme profesionálne, odborné a spoľahlivé sťahovacie a vypratávacie služby. Akýkoľvek deň bez ohľadu na víkendy alebo sviatky vám vypratáme pozostalosti, vypratáme bytové jednotky, vypratáme domy a poľnohospodárske usadlosti. Vypratáme pivnice, vypratáme garáže, vypratáme aj chaty a chalupy.

Vypratávanie akýchkoľvek bytových a nebytových priestorov vám zaistia a poskytnú skúsení a spoľahliví pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Vypratáme a zlikvidujeme akékoľvek druhy materiálu. Vypratáme nábytok, už nepotrebné osobné veci, papiere, elektrozariadenia, kuchynské spotrebiče, kuchynské linky, knihy, porcelán, riad, sklo, záhradný nábytok, dekorácie, ale aj stavebné materiály a sutinu.

Vždy a pre všetkých pracujeme za jasne a prehľadne daných cenových podmienok na základe nášho cenníka vypratávania, ktorý je neustále zverejnený on-line. Neúčtujeme žiadne skryté poplatky či príplatky. Všetky svoje objednávky môžete zadať z pohodlia svojho domova prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej infolinky 0800 80 10 80. EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás v Medzilaborciach istota kvality a spoľahlivosti.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Medzilaborciach, ale aj v celom okrese Medzilaborce! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Medzilaborciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Medzilaborce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Medzilaborce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Medzilaborciach. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Medzilaborciach. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Medzilaborciach boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Medzilaborciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Medzilaborciach, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Medzilaborciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Medzilaborciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Medzilaborciach. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Medzilaborciach. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Medzilaborciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook