EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 31, tento týždeň 99, tento mesiac 454, tento rok 454
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Detva

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Detva a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Detve poskytne? Tak v Detve, ako aj na celom území Banskobystrického kraja vám zabezpečíme a poskytneme kompletné profesionálne sťahovacie a vypratávacie služby. Akékoľvek vypratávacie práce zabezpečujeme pod ochrannou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Zásluhou tejto značky vám bude vždy zaistený vysoký a nemenný štandard služieb pri vypratávaní bytových i nebytových jednotiek, pri vypratávaní rodinných domov, pri vypratávaní pozostalostí alebo napríklad pri vypratávaní pivníc, pôjdov a garáží.

Vypratáme chaty aj chalupy, vypratáme pozemky, vypratáme nehnuteľnosti pred rekonštrukciou. Akékoľvek vypratávacie práce v Detve zabezpečujeme a poskytujeme nepretržite 24 hodín denne, 365 dní v roku. Vypratáme a zlikvidujeme bežný nábytok, nepotrebné osobné veci, porcelán, elektrozariadenia, kuchynské spotrebiče, sutinu, papiere, plasty, ale rozoberieme a zlikvidujeme aj nadrozmerné predmety či stroje.

Kedykoľvek budete v Detve potrebovať zabezpečiť akýkoľvek druh vypratávania a vypratávacích prác, kontaktujte našu spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE na telefónnom čísle 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom nášho objednávkového formulára. Naši technici vám zaistia celý proces vypratávania a následnej likvidácie. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Detve, ale aj v celom okrese Detva! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Detve, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Detva cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Detve záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Detve od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Detve. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Detve. Skutočne úplná spokojnosť. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Detve. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Detve boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Detve bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Detve, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Detve, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Detve, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Detve. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook