EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 16, tento týždeň 96, tento mesiac 539, tento rok 3 326
Objednať

Vypratávanie Veľký Krtíš

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Veľký Krtíš a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Veľkom Krtíši poskytne? Nielen vo Veľkom Krtíši, ale v celom širokom okolia z Veľkého Krtíša vám poskytneme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné sťahovacie a hlavne vypratávacie služby. Akékoľvek vypratávacie práce poskytujeme pod záštitou preverené ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Táto sieť profesionálov sa vám postará o dokonalý a komplexný vypratávacie servis v celom okolia z Veľkého Krtíša. Svoje vypratávacie služby poskytujeme nielen fyzickým osobám, ale aj podnikateľom, či štátnym inštitúciám.

Nepretržite a nonstop vypratáme byty, vypratáme rodinné domy, vypratáme pozostalosti. Potrebujete vyprátať pivnica? Vypratáme vám pivnica. Potrebujete vyprátať chatu alebo chalupu? Vypratáme vám chatu i chalupu. Sme skutoční odborníci na vypratávanie a likvidácie. Vypratáme nielen všetky bytové a nebytové priestory, ale od neporiadku a haraburdie vás zbavíme aj na vašich pozemkoch či záhradách.

Naše vypratávacie práce sú poskytované nepretržite 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov. Postaráme sa vám vždy o celý proces vypratávaciech služieb. Zabezpečíme potrebný počet pracovníkov, zaistíme a dodáme všetky potrebné obalové materiály a vrecia, zaistíme správne vozidlo na odvoz všetkého odpadu a v prípade potreby zabezpečíme pristavenie potrebných kontajnerov na odpad. Sieť EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás istota kvality, pri zabezpečení vypratávaciech prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Veľkom Krtíši, ale aj v celom okrese Veľký Krtíš! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Veľkom Krtíši, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Veľký Krtíš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Veľkom Krtíši záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Veľkom Krtíši. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie vo Veľkom Krtíši. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby vo Veľkom Krtíši boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie vo Veľkom Krtíši bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Veľkom Krtíši, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Veľkom Krtíši, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Veľkom Krtíši, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Veľkom Krtíši od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Vyklízení vo Veľkom Krtíši.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Veľkom Krtíši. Skutočne úplná spokojnosť.