EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 12, tento týždeň 12, tento mesiac 455, tento rok 3 242
Objednať

Vypratávanie Poltár

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Poltár a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Poltári poskytne? Rovnako ako v Poltári, tak i v jeho širokom okolia vypratáme a sťahujeme pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. v Poltári vám kedykoľvek na základe vašej objednávky vypratáme bytové aj nebytové priestory, vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme chaty a chalupy alebo vypratáme sklady, haly, kancelárie i pozemky. Vypratáme aj poľnohospodárske usadlosti alebo nehnuteľnosti pred rekonštrukciou.

Akýkoľvek druh vypratávacie práce vám poskytneme kedykoľvek, 24 hodín denne, a to vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Vypratáme a likvidujeme všetky druhy materiálov, ako sú plasty, pneumatiky, drevo, sklo, plechy, látky a papiere. Väčšie a rozmerné predmety rozoberieme a demontujeme tak, aby bolo možné ich naložiť a zlikvidovať. Všetky tieto služby vám zaistí a poskytnú skúsení pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Našou prioritou pri poskytovaní kompletných vypratávaciech služieb je spokojný a stály zákazník. Vždy urobíme maximum, aby ste sa aj vy stali našimi stálymi zákazníkmi, ktorí budú nielen v Poltári využívať naše služby zamerané na vypratávanie. Poskytujeme a budeme poskytovať iba kvalitný a kompletný servis od počiatočných príprav až po samotné dokončení vypratávaciech prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Poltári, ale aj v celom okrese Poltár! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Poltári, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Poltár cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Poltári záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Poltári od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Poltári. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Poltári. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Poltári boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Poltári. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratávanie v Poltári bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Poltári, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Poltári, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Poltári, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Poltári.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.