EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 9, tento týždeň 132, tento mesiac 314, tento rok 4 766
Objednať

Vypratávanie a vypratávacie práce Poltár

vypratávanie a vypratávacie práce

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Poltár a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Poltári poskytne? Rovnako ako v Poltári, tak i v jeho širokom okolí vypratávame a sťahujeme pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. v Poltári vám kedykoľvek na základe vašej objednávky vypratáme bytové aj nebytové priestory, vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme chaty a chalupy alebo vypratáme sklady, haly, kancelárie i pozemky. Vypratáme aj poľnohospodárske usadlosti alebo nehnuteľnosti pred rekonštrukciou.

Akýkoľvek druh vypratávacích prác vám poskytneme kedykoľvek, 24 hodín denne, a to vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Vypratáme a zlikvidujeme všetky druhy materiálov, ako sú plasty, pneumatiky, drevo, sklo, plechy, látky a papiere. Väčšie a rozmerné predmety rozoberieme a demontujeme tak, aby ich bolo možné naložiť a zlikvidovať. Všetky tieto služby vám zaistia a poskytnú skúsení pracovníci siete EXTRA VYPRATÁVANIE.

Našou prioritou pri poskytovaní kompletných vypratávacích služieb je spokojný a stály zákazník. Vždy urobíme maximum, aby ste sa aj vy stali našimi stálymi zákazníkmi, ktorí budú nielen v Poltári využívať naše služby zamerané na vypratávanie. Poskytujeme a budeme poskytovať iba kvalitný a kompletný servis od počiatočných príprav až po samotné dokončenie vypratávaciech prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Poltári, ale aj v celom okrese Poltár! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Poltári, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Poltár cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Poltári záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Poltári od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Poltári. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Poltári. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Poltári boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Poltári. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratania v Poltári bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Poltári, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Poltári, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Poltári, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Poltári. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook