Objednať

Stěhování Nové Zámky, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Nové Zámky a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Nových Zámkoch poskytne? V celom Nitrianskom kraji, ale hlavne v Nových Zámkoch vám kedykoľvek na vašu žiadosť zaistíme a poskytneme dokonalé vypratávacie služby. Pod záštitou kvalitnej a preverenej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám poskytneme kompletný a ucelený servis vypratávacích služieb. Vypratáme vám všetky bytové aj nebytové priestory.

Ako vypratať byt? Vypratáme vám byt. Ako vypratať garáž alebo pôjd? Vypratáme vám garáž alebo pôjd. Ako vypratať sklady alebo firemné priestory? Vypratáme vám sklady alebo vypratáme vaše firemné priestory. Vypratáme vám pozostalosti. Žiadna nehnuteľnosť alebo pozemok určený na vypratávanie pre nás nie je problém. Vypratáme ubytovne, vypratáme reštaurácie aj bary, vypratáme obchody aj predajne. Vypratáme všetky druhy materiálov, ako sú papiere, látky, sklo, železo, plechy, plasty, sutina, ale aj nepotrebný stavebný materiál.

v Nových Zámkoch sme vám s poskytovaním našich dokonalých vypratávacích prác k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Svoje objednávky na vypratanie ľubovoľnej nehnuteľnosti môžete uskutočniť kedykoľvek prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80. Všetkých našich skúsených pracovníkov zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE si skutočne obľúbite, a to nielen kvôli pracovitosti, ale aj kvôli ochote, obetavosti a profesionalite.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Nových Zámkoch, ale aj v celom okrese Nové Zámky! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Nových Zámkoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Nové Zámky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Nové Zámky vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Nových Zámkoch. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Nových Zámkoch. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Nových Zámkoch boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Nových Zámkoch bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Nových Zámkoch od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Nových Zámkoch, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Nových Zámkoch, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Nových Zámkoch. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Nových Zámkoch. Skutočne úplná spokojnosť.

Sociálne siete

Instagram Facebook