EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 1, tento týždeň 123, tento mesiac 455, tento rok 4 338
Objednať

Vypratávanie Považská Bystrica

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Považská Bystrica a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Považskej Bystrici poskytne? v Považskej Bystrici a v jej okolie vám zaistíme profesionálny vypratávacie práce pod záštitou kvalitné a preverené značky EXTRA SLUŽBY. v Považskej Bystrici vypratáme domácnosti i firmy, vypratáme byty, vypratáme domy, vypratáme garáže, sklady i pôdy. Od A po Z sa vám postaráme o vypratávanie pivníc, stodôl, usadlostí, reštaurácií, škôl i škôlok. Sme tu pre vás 24 hodín denne vrátane sviatkov aj víkendov.

Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory. Zabezpečíme vám nielen kompletné vypratávanie objektu, ktorý si určíte, ale samozrejme sa postaráme o odvoz a ekologickú likvidáciu všetkých vyprataných vecí a predmetov ktoré určíte k likvidácii. Všetky naše služby si môžete objednávať pohodlne prostredníctvom on-line objednávkového formulára. Naši technici vás už sami skontaktujú.

Akékoľvek vypratávacie práce vám pod hlavičkou našej siete EXTRA VYPRATÁVANIE poskytnú skúsení a preškolení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami vo svojom odbore. Pred každým vypratávaním si tiež môžete vyžiadať prehliadku nášho technika, aby stanovil orientačné cenu za vypratávanie, potrebný počet pracovníkov a prípadné pristavenie kontajnera na odpad v dohodnutý termín vypratávanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Považskej Bystrici, ale aj v celom okrese Považská Bystrica! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Považskej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratavanie Považská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Považskej Bystrici záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Vaše vypratávacie služby v Považskej Bystrici boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Považskej Bystrici bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Považskej Bystrici. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Považskej Bystrici, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Považskej Bystrici, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Považskej Bystrici, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Považskej Bystrici. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Považskej Bystrici. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Považskej Bystrici od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Považskej Bystrici. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook