EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 14, tento týždeň 14, tento mesiac 457, tento rok 3 244
Objednať

Vypratávanie Senec

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Senec a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Senci poskytne? Potrebujete v Senci zabezpečiť kompletnú vypratávacie servis? Nie je problém, zaistíme vám akékoľvek vypratávanie domácností, vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov alebo vypratávanie domov. Potrebujete v Senci zabezpečiť vypratávanie nábytku? Alebo vypratávanie stavebného materiálu? Opäť nie je problém. Vypratáme vám všetky bytové aj nebytové priestory a zlikvidujeme neporiadok a odpad, ktorého sa potrebujete zbaviť.

vypratávanie hotela či ubytovne, vypratávanie kancelárie, vypratávanie skladu, vypratávanie baru či reštaurácie. Všetky tieto vypratávacie práce vám kedykoľvek zaistíme pod registrovanou ochrannou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sme profesionáli, ktorí sa už niekoľko rokov špecializujú na vypratávacie práce a sťahovacie služby. vypratáme a likvidujeme nepretržite 24 hodín denne.

Akékoľvek vypratávanie je vždy zaistené skúsenými a spoľahlivými pracovníkmi zo siete EXTRA VYPRATÁVANIE. Všetci pracovníci sú preškolení, všetci sú pracovití, všetci sú oblečení v žltých uniformách. Poskytujeme tie najkvalitnejšie vypratávacie práce v Slovenskej republike. V prípade vášho záujmu vám poskytneme aj demolácie a likvidáciu murovaných i drevených stavieb. Volajte nonstop 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Senci, ale aj v celom okrese Senec! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Senci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Senec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Senci záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Senci od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Senci. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Senci. Skutočne úplná spokojnosť. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Senci. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Senci boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Senci bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Senci, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Senci, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Senci, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Senci.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.