EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Žiar nad Hronom

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Žiar nad Hronom a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Žiari nad Hronom poskytne? Nielen v Žiari nad Hronom, ale aj v celom okolia Žiaru nad Hronom vám zabezpečíme kompletné profesionálne služby vypratávacieho servisu pod záštitou spoľahlivé ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky, uskutočnené na centrálnej bezplatnej linke 0800 80 10 80 alebo vložené do nášho on-line objednávkového formulára zabezpečíme kompletnú vypratávacie služby bytových aj nebytových priestorov v Žiari nad Hronom.

Vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme pivnice i garáže, vypratáme pôdy i podkrovie. Vypratáme aj kancelárie a firmy, vypratáme sklady i haly. Vypratáme poľnohospodárskej usadlosti, ale aj pozemky či parcely. Vždy sa vám postaráme o celkový priebeh celého vypratávanie. Všetko za vás zabezpečí naša sieť odborníkov EXTRA VYPRATÁVANIE.

Naši skúsení a šikovní pracovníci zaistí všetku demontáž nábytku, kuchynských liniek, rôznych bytových zostáv, ale aj strojov alebo zariadení. Všetko čo chcete zlikvidovať, rozoberieme, vypratáme, vynosíme, naložíme, odvezieme a samozrejme ekologicky zlikvidujeme. Naše služby poskytujeme neobmedzene 24 hodín denne. EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás tá správna voľba pri výbere poskytovateľa vypratávaciech prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Žiari nad Hronom, ale aj v celom okrese Žiar nad Hronom! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Žiari nad Hronom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Žiar nad Hronom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Žiari nad Hronom záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Žiari nad Hronom. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Žiari nad Hronom boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Žiari nad Hronom bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Žiari nad Hronom, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Žiari nad Hronom, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Žiari nad Hronom.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Žiari nad Hronom. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Žiari nad Hronom. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Žiari nad Hronom od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook