Objednať

Stěhování Žiar nad Hronom, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Žiar nad Hronom a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Žiari nad Hronom poskytne? Nielen v Žiari nad Hronom, ale aj v celom okolí Žiaru nad Hronom vám zabezpečíme kompletné profesionálne služby vypratávacieho servisu pod záštitou spoľahlivej ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky, uskutočnenej na centrálnej bezplatnej linke 0800 80 10 80 alebo vloženej do nášho on-line objednávkového formulára zabezpečíme kompletné vypratávacie služby bytových aj nebytových priestorov v Žiari nad Hronom.

Vypratáme domácnosti, vypratáme pozostalosti, vypratáme pivnice i garáže, vypratáme pôjdy i podkrovie. Vypratáme aj kancelárie a firmy, vypratáme sklady i haly. Vypratáme poľnohospodárske usadlosti, ale aj pozemky či parcely. Vždy sa vám postaráme o celkový priebeh celého vypratávania. Všetko za vás zabezpečí naša sieť odborníkov EXTRA VYPRATÁVANIE.

Naši skúsení a šikovní pracovníci zaistia všetku demontáž nábytku, kuchynských liniek, rôznych bytových zostáv, ale aj strojov alebo zariadení. Všetko, čo chcete zlikvidovať, rozoberieme, vypratáme, vynosíme, naložíme, odvezieme a samozrejme ekologicky zlikvidujeme. Naše služby poskytujeme neobmedzene 24 hodín denne. EXTRA VYPRATÁVANIE je pre vás tá správna voľba pri výbere poskytovateľa vypratávacích prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Žiari nad Hronom, ale aj v celom okrese Žiar nad Hronom! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Žiari nad Hronom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Žiar nad Hronom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Žiar nad Hronom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Žiari nad Hronom. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Žiari nad Hronom boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Žiari nad Hronom bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Žiari nad Hronom, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Žiari nad Hronom, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Žiari nad Hronom, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Žiari nad Hronom. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Žiari nad Hronom. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Žiari nad Hronom. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Žiari nad Hronom od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook