Objednať

Stěhování Pezinok, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Zháňate profesionálne a lacné vypratávanie v hlavnom meste Pezinok a hľadáte skutočných odborníkov, ktorí vám tieto vypratávacie práce v Pezinku poskytnú? Rovnako ako v Pezinku, tak i vo všetkých častiach Pezinka vám zaistíme a poskytneme profesionálne vypratávacie služby pod garantovanou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vysoký štandard všetkých našich vypratávacích služieb vám po celom Pezinku poskytneme neobmedzene 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky.

Takto časovo neobmedzene vám v Pezinku poskytneme vypratanie pozostalostí, vypratanie domácností, vypratanie bytov, vypratanie pivníc, vypratanie garáží. Zabezpečíme vám vypratanie nehnuteľností pred rekonštrukciou, vypratanie poľnohospodárskych usadlostí, vypratanie ubytovní alebo vypratanie predajní či obchodov. Vypratáme a zlikvidujeme nielen nábytok, ale aj všetky druhy materiálov, ako sú sklo, papier, kov, plasty alebo stavebný materiál a sutina.

Všetky vypratávacie práce sú poskytované skúsenými a pracovitými členmi siete EXTRA VYPRATÁVANIE, a to tak v Pezinku, ako aj na celom území Slovenskej republiky. Vypratávacie služby poskytujeme pre všetkých za jasne a veľmi prehľadne stanovených cenových podmienok na základe cenníka vypratávania. Bude nám cťou, ak budeme môcť naše vypratávacie služby poskytnúť aj vám.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Pezinku, ale aj v celom okrese Pezinok! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Pezinku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Pezinok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Pezinku od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Pezinku. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Pezinku. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Pezinku boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Pezinku bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Pezinku, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Pezinku. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Pezinku, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Pezinku, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Pezinku. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook