EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 14, tento týždeň 14, tento mesiac 457, tento rok 3 244
Objednať

Vypratávanie Pezinok

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Pezinok a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Pezinku poskytne? Rovnako ako v Pezinku, tak i vo všetkých častiach Pezinku vám zaistíme a poskytneme profesionálne vypratávacie služby pod garantovanú značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vysoký štandard všetkých našich vypratávaciech služieb vám po celom Pezinku poskytneme neobmedzene 24 hodín denne bez ohľadu na víkendy a sviatky.

Takto časovo neobmedzene vám v Pezinku poskytneme vypratávanie pozostalostí, vypratávanie domácností, vypratávanie bytov, vypratávanie pivníc, vypratávanie garáží. Zabezpečíme vám vypratávanie nehnuteľností pred rekonštrukciou, vypratávanie poľnohospodárskych usadlostí, vypratávanie ubytovní alebo vypratávanie predajní či obchodov. Vypratáme a likvidujeme nielen nábytok, ale aj všetky druhy materiálov, ako je sklo, papier, kov, plasty alebo stavebný materiál a sute.

Všetky vypratávacie práce sú poskytované skúsenými a pracovitými členmi siete EXTRA VYPRATÁVANIE, a to ako v Pezinku, tak i na celom území Slovenskej republiky. vypratávacie služby poskytujeme pre všetky za jasne a veľmi prehľadne stanovených cenových podmienok na základe cenníka vypratávanie. Bude nám cťou, ak budeme môcť naše vypratávacie služby poskytnúť aj vám.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Pezinku, ale aj v celom okrese Pezinok! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Pezinku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Pezinku záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Pezinku od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Pezinku. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Pezinku. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Pezinku boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Pezinku bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Pezinku, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Pezinku. Skutočne úplná spokojnosť. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Pezinku, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Pezinku, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Pezinku.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.