Objednať

Stěhování Trenčín, vypratávanie a vypratávacie práce

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratávanie v meste Trenčín a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Trenčíne poskytne? v Trenčíne a širokom okolí zabezpečujeme s našou spoločnosťou EXTRA VYPRATÁVANIE už niekoľko rokov kompletné vypratávacie služby tých najvyšších kvalít. Vypratáme pozostalosti, vypratáme chalupy aj chaty, vypratáme garáže, vypratáme pivnice, vypratáme domy, byty, sklady, ale aj úrady, škôlky a školy.

Vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory, a to vždy za rovnakých, jasne daných a prehľadných cenových podmienok. Za rovnaké ceny zabezpečujeme kompletné a profesionálne vypratávacie služby pre fyzické osoby, pre podnikateľov i pre inštitúcie bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. Franchisová sieť EXTRA SLUŽBY poskytuje svoje sťahovacie a vypratávacie služby nielen v Trenčíne, ale kompletne po celej Slovenskej republike.

Vypratávame 24 hodín denne, 365 dní v roku. Neriešime sviatky ani víkendy, sme vám nepretržite k dispozícii. Pre daný druh vypratávania zaistíme všetok potrebný obalový materiál, krabice i vrecia. V prípade potreby zabezpečíme pristavenie kontajnera a samozrejme i jeho následný odvoz a likvidáciu jeho obsahu. Našou prioritou pri poskytovaní vypratávacích prác je spokojný a stály zákazník.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Trenčíne, ale aj v celom okrese Trenčín! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Trenčíne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (pozri vypratávanie Trenčín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vypratávanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu vypratávanie Trenčín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som využila vypratávanie v Trenčíne od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto poradila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberané za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Trenčíne. Všetko, čo sme si dohovorili, perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektná komunikácia.Ďakujem za poskytnuté vypratanie v Trenčíne. Váš ľudský prístup si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaše vypratávacie služby v Trenčíne boli úplne dokonalé. Mnohokrát ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom na moju finančnú situáciu. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratania v Trenčíne bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Trenčíne, rozhodne si opäť vyberiem vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Trenčíne. Skutočne úplná spokojnosť. Keď sme predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Trenčíne, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že pôjde o profesionálov, som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy, ma skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Trenčíne, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačne odporúčam všetkým, aby využili túto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vypratávanie v Trenčíne. Precízni a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook