EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 131, tento mesiac 320, tento rok 4 203
Objednať

Vypratávanie Levice

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Levice a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Leviciach poskytne? Nielen v Leviciach a okolie vykonávame a poskytujeme kompletné vypratávacie servis pod registrovanou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. S našou spoločnosťou EXTRA VYPRATÁVANIE, ktorá je zameraná na komplexné vypratávacie práce sa Vám v Leviciach dostane tých najkvalitnejších a najspoľahlivejších služieb. K dispozícii sme vám 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov.

Veľmi radi a hlavne rýchlo vám vypratáme všetky bytové aj nebytové priestory. Vypratáme chaty aj chalupy, vypratáme domy i byty, vypratáme pivnice i garáže. vypratáme nielen pre súkromné osoby, ale vypratáme aj pre podnikateľov firmy napríklad kancelárie, vypratáme sklady alebo pre stavebné spoločnosti napríklad nepotrebný stavebný materiál zo stavieb.

Vypratáme len so skúsenými a preverenými pracovníkmi a vždy za rovnakých cenových podmienok uvedených v našom cenníku vypratávanie. Naše vypratávacie služby si môžete kedykoľvek objednať z pohodlia svojho domova prostredníctvom objednávkového formulára. Naši technici vás už sami skontaktujú na základe tejto vašej dopytu a o všetko sa vám postarajú. So spoločnosťou EXTRA VYPRATÁVANIE sa vám bude v Leviciach veľmi dobre spolupracovať.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Leviciach, ale aj v celom okrese Levice! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Leviciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Levice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Leviciach záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávania od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Leviciach od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Leviciach. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Leviciach. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby v Leviciach boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Leviciach. Skutočne úplná spokojnosť. Celý proces vypratávanie v Leviciach bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Leviciach, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Leviciach, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Leviciach, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení v Leviciach.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook