EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 14, tento týždeň 14, tento mesiac 457, tento rok 3 244
Objednať

Vypratávanie Kysucké Nové Mesto

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Kysucké Nové Mesto a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce v Kysuckom Novom Meste poskytne? Profesionálne vypratávacie služby vám ponúka franchisová sieť EXTRA VYPRATÁVANIE v Kysuckom Novom Meste aj blízkom okolia. v Kysuckom Novom Meste vám vypratáme bytové aj nebytové priestory. Akékoľvek vypratávacie práce zabezpečujeme nepretržite 24 hodín denne, 365 dní v roku. Okrem vypratávanie domácností vám samozrejme zaistíme aj kompletné sťahovacie služby.

Akékoľvek vypratávacie práce sú poskytované skúsenými pracovníkmi, ktorí sú veľmi skúsení pri vypratávanie pozostalostí, vypratávanie bytov, vypratávanie chat aj chalúp, ale aj pri vypratávanie pivníc či garáží. Vypratávanie zaisťujeme nielen pre fyzické osoby, ale pre podnikateľov vypratáme napríklad kancelárie, vypratáme sklady, haly i celej firmy.

Akúkoľvek dopyt po vypratávaciech službách môžete kedykoľvek vykonať z pohodlia svojho domova prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80. Pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA VYPRATÁVANIE vám v Kysuckom Novom Meste i celom Žilinskom kraji zabezpečíme rýchly a kvalitný vypratávacie servis.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie v Kysuckom Novom Meste, ale aj v celom okrese Kysucké Nové Mesto! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie v Kysuckom Novom Meste, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Kysucké Nové Mesto cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste v Kysuckom Novom Meste záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Vaša vypratávacie služby v Kysuckom Novom Meste boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie v Kysuckom Novom Meste bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať v Kysuckom Novom Meste, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti v Kysuckom Novom Meste, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie v Kysuckom Novom Meste, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie v Kysuckom Novom Meste. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vyklízení v Kysuckom Novom Meste.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce v Kysuckom Novom Meste. Skutočne úplná spokojnosť. Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie v Kysuckom Novom Meste od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie v Kysuckom Novom Meste. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva.