EXTRA VYPRATÁVANIE a SŤAHOVANIE
Profesionálne vypratávacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 16, tento týždeň 96, tento mesiac 539, tento rok 3 326
Objednať

Vypratávanie Snina

vypratávanie

Hľadáte lacné vypratavanie v meste Snina a hľadáte odbornú a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto vypratávacie práce vo Snine poskytne? vo Snine a okolie vypratáme všetky bytové a nebytové priestory pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Všetky nami poskytované vypratávacie práce sú vykonávané veľmi skúsenými a spoľahlivými pracovníkmi oblečenými v žltých uniformách. Vypratávacie služby poskytujeme nepretržite, 24 hodín denne, vrátane sobôt, nedieľ aj sviatkov.

Vypratáme všetky nehnuteľnosti. Vypratáme domy, vypratáme pivnice, vypratáme skladové priestory, vypratáme pozostalosti, ale vypratáme aj pozemky alebo napríklad poľnohospodárskej usadlosti. Vždy sa postaráme o celý priebeh a proces vypratávaciech činností, ktoré súvisia s daným vypratávaním. Zaistíme pracovníkov, zaistíme obalové materiály a vrecia, zaistíme kontajnery na odpad a zaistíme vhodné automobily.

V prípade záujmu zabezpečíme každému klientovi demoláciu a likvidáciu murovaných i drevených stavieb. V prípade akýchkoľvek otázok alebo žiadosti o poskytnutie vypratávaciech služieb nás môžete kontaktovať na centrálnej infolinke 0800 80 10 80 alebo si môžete svoju objednávku vyplniť sami v objednávkovom formulári. Spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE je vo Snine pripravená kedykoľvek splniť vaše požiadavky týkajúce sa vypratávanie a vypratávaciech prác.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen pri vypratávanie vo Snine, ale aj v celom okrese Snina! Neponúkame najlacnejšie vypratávanie vo Snine, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných služieb vypratávania si prezrite, aká je naša cena za vypratávanie (viz vypratavanie Snina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Ak máte záujem, môžeme vám okrem vypratávanie ponúknuť aj iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Mali by ste vo Snine záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby a práce? Objednajte si u nás sťahovanie.

Chcete zabezpečiť vypratávacie služby?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb vypratávanie od zákazníkov:

Na základe odporúčania od mojej kamarátky som využila vypratávanie vo Snine od spoločnosti EXTRA VYPRATÁVANIE. Som veľmi rada, že mi kamarátka takto porodila, pretože služby tejto spoločnosti boli skutočne dokonalé. Vypratávanie prebehlo bez najmenšieho problému, bez toho aby som sa musela o niečo starať. Všetko bolo povyberaný za pár hodín a cena bola parádna. Určite odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaisťovala vypratávanie vo Snine. Všetko čo sme si dohovorili perfektne sedelo. V sobotu ráno bol pristavený kontajner na odpad a kompletné vypratávanie bolo hotové za pár hodín. Výborná cena, profesionálny prístup, perfektné domluva. U tejto spoločnosti som si objednala vypratávacie práce vo Snine. Skutočne úplná spokojnosť. Ďakujem za poskytnuté vypratávanie vo Snine. Vášho ľudského prístupu si skutočne vážim. Určite budem vašu firmu každému odporúčať. Vaša vypratávacie služby vo Snine boli úplne dokonalé. Moc ďakujem za vašu ochotu a zľavu, ktorú ste mi poskytli vzhľadom k mojej finančnej situácii. Som vám veľmi vďačná, veľmi ďakujem. Celý proces vypratávanie vo Snine bol vykonaný na jednotku. Túto spoločnosť s názvom EXTRA VYPRATÁVANIE určite odporúčam. Ak budem ešte niekedy niečo vypratávať vo Snine, rozhodne si opäť vyberú vás. Ďakujem vám za vašu ochotu, za vaše rady a veľmi ľudský prístup. Ďakujem. Keď som predvčerom uvoľňovali dve nehnuteľnosti vo Snine, na základe kladných referencií som si vybrala spoločnosť EXTRA VYPRATÁVANIE. Že sa bude jednať o profesionálov som tak nejako počítala, ale nasadenie a ochota, s ktorou som sa stretla u pracovníkov tejto firmy my skutočne ohromila. Vo svojom živote som už zažila veľa poskytovateľov služieb, ale ešte u nikoho som sa nestretla s tak veľkým srdcom. Konkrétne by som chcela poďakovať pánovi Václavovi, ktorý všetky tieto vypratávacie práce zaisťoval a všetko koordinoval. Ak budem ešte niekedy v živote potrebovať zabezpečiť vypratávanie vo Snine, určite sa obrátim na túto spoločnosť. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYPRATÁVANIE.Vyklízení vo Snine.Precízne a spoľahliví. Ďakujem vám za vaše služby.